
До редакції газети The Washington Post написав іронічне лист американець Рей з міста Шарлотсвілл. У ньому він закликає Америку не накладати економічних санкцій на Росію, а зробити Україну 51-м штатом США, передають Патріоти України.
На його думку, в українців і американців багато спільного: вони ненавидять і бояться Росію. «До того ж, в Україні багато українців - і в США багато українських американців. Ми практично родичі», - пише автор листа.
Рей впевнений, що якщо запропонувати цю можливість українцям, то вони вже точно схопляться за такий шанс. Адже в такому разі за кожним їхнім кроком буде стежити АНБ, вони зможуть об'їдатися на День подяки, і на їхній землі знову буде розміщена ядерна зброя. Америка ж отримає курорт в Європі і розмістить військові бази під боком у Росії, продовжує автор.
Якщо ж російський президент спробує приєднати ще одну сусідню країну, США лише варто запитати у населення, чи хочуть вони стати американцями, підсумовує автор.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...