Хіти тижня. "Китайське населення, китайські агрохолдинги, квартали, поселення, бізнес": Як Піднебесна захоплює Росію (відео)

В Росії відбувається експансія китайського бізнесу, в якому прибуткові посади дістаються китайцям, а місцеве населення виконує тільки найменш оплачувану роботу.

Про це розповідає житель Омської області на відео, яке публікує Twitter сторінка "Вуса Пєскова", передають Патріоти України.

"У нас в країні зараз просто наплив китайського населення, наплив китайського агрохолдингу, і наплив китайських кварталів, поселень, бізнесу. Тут зараз величезна плантація помідорів, огірків і баклажан, які вирощують китайці. Найбільш чорна робота дістається місцевому населенню. Але найприбутковіша і як то кажуть, секретна... це роблять самі китайці", - скаржиться росіянин.

Крім того, на питання про те, чим живе зараз Омська область, місцевий житель повідомив, що живуть "городами, напевно", а навколишні магазини і супермаркети в основному закриваються.

"Схоже, не росіяни обрали американцям Трампа, а китайці собі Путіна", - іронічно прокоментували відео автори поста. "Це ще нічого. Скоро китайською говорити почнете", - зловтішаються в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

У червоно-чорній краватці і з бородою: "Сєня" Яценюк здивував новим іміджем (фото)

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 15:15

Колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк з'явився на публіку під час випуску курсантів патрульної поліції. На офіціозі Яценюк був разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Екс-глава уряду був у червоно-чорній краватці, повідомляють Патріоти У...

Хіти тижня. "Сегодня ад ответил российским властям", - журналіст про теракт у Криму

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 15:00

"Невозможно было представить, чтобы в Крыму до его перехода под оккупационный контроль Москвы мог произойти теракт, который унес бы жизни стольких детей", - пише у своєму блозі Олександр Кушнарь, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "После захв...