Хіти тижня. "Китайське населення, китайські агрохолдинги, квартали, поселення, бізнес": Як Піднебесна захоплює Росію (відео)

В Росії відбувається експансія китайського бізнесу, в якому прибуткові посади дістаються китайцям, а місцеве населення виконує тільки найменш оплачувану роботу.

Про це розповідає житель Омської області на відео, яке публікує Twitter сторінка "Вуса Пєскова", передають Патріоти України.

"У нас в країні зараз просто наплив китайського населення, наплив китайського агрохолдингу, і наплив китайських кварталів, поселень, бізнесу. Тут зараз величезна плантація помідорів, огірків і баклажан, які вирощують китайці. Найбільш чорна робота дістається місцевому населенню. Але найприбутковіша і як то кажуть, секретна... це роблять самі китайці", - скаржиться росіянин.

Крім того, на питання про те, чим живе зараз Омська область, місцевий житель повідомив, що живуть "городами, напевно", а навколишні магазини і супермаркети в основному закриваються.

"Схоже, не росіяни обрали американцям Трампа, а китайці собі Путіна", - іронічно прокоментували відео автори поста. "Це ще нічого. Скоро китайською говорити почнете", - зловтішаються в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

Залишилось проголосувати? У комітеті ВР затвердили законопроект про створення Антикорупційного суду

понеділок, 21 травень 2018, 21:57

У той же час комітет парламенту не визначився щодо двох положень законопроекту, у тому числі щодо ключового з них - права вето міжнародних експертів щодо кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Комітет Верховної Ради з питань правової ...

"Брудні гроші": Кремль відреагував на заяву Великобританії

понеділок, 21 травень 2018, 21:13

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков назвав наміри Лондона "русофобією" і недобросовісною конкуренцією". У нелегітимній Держдумі відреагували на заклик британських парламентарів до уряду країни посилити санкції щодо Росії. Про це пише RT, інформують Патр...