Хіти тижня. "Китайське населення, китайські агрохолдинги, квартали, поселення, бізнес": Як Піднебесна захоплює Росію (відео)

В Росії відбувається експансія китайського бізнесу, в якому прибуткові посади дістаються китайцям, а місцеве населення виконує тільки найменш оплачувану роботу.

Про це розповідає житель Омської області на відео, яке публікує Twitter сторінка "Вуса Пєскова", передають Патріоти України.

"У нас в країні зараз просто наплив китайського населення, наплив китайського агрохолдингу, і наплив китайських кварталів, поселень, бізнесу. Тут зараз величезна плантація помідорів, огірків і баклажан, які вирощують китайці. Найбільш чорна робота дістається місцевому населенню. Але найприбутковіша і як то кажуть, секретна... це роблять самі китайці", - скаржиться росіянин.

Крім того, на питання про те, чим живе зараз Омська область, місцевий житель повідомив, що живуть "городами, напевно", а навколишні магазини і супермаркети в основному закриваються.

"Схоже, не росіяни обрали американцям Трампа, а китайці собі Путіна", - іронічно прокоментували відео автори поста. "Це ще нічого. Скоро китайською говорити почнете", - зловтішаються в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Тимошенко абсолютний рекордсмен у світі - її рекорд досі так ніхто і не перевершив", - політолог

вівторок, 21 серпень 2018, 19:30

У тому числі і "геніальна" політика леді Ю призвела до деградації армії, агресії Росії, окупації Криму і Донбасу, крові десятків тисяч людей і мільйону біженців. "У Юлії Тимошенко безліч світових рекордів!", - написав політолог Олександр Палій на своїй...

Хіти тижня. Путін вже запустив небезпечний сценарій для України, під загрозою опиниться вся країна, - генерал

вівторок, 21 серпень 2018, 19:00

Війна на Донбасі обходиться зараз Росії в 1 млрд євро на рік. Спонсорство проросійських сил в Україні об'єктивно коштуватиvt дешевше. Росія не залишає ідею повернути Україну в свою орбіту, тому з наближенням виборів втручання Кремля у внутрішні українс...