Хіти тижня. "Китайське населення, китайські агрохолдинги, квартали, поселення, бізнес": Як Піднебесна захоплює Росію (відео)

В Росії відбувається експансія китайського бізнесу, в якому прибуткові посади дістаються китайцям, а місцеве населення виконує тільки найменш оплачувану роботу.

Про це розповідає житель Омської області на відео, яке публікує Twitter сторінка "Вуса Пєскова", передають Патріоти України.

"У нас в країні зараз просто наплив китайського населення, наплив китайського агрохолдингу, і наплив китайських кварталів, поселень, бізнесу. Тут зараз величезна плантація помідорів, огірків і баклажан, які вирощують китайці. Найбільш чорна робота дістається місцевому населенню. Але найприбутковіша і як то кажуть, секретна... це роблять самі китайці", - скаржиться росіянин.

Крім того, на питання про те, чим живе зараз Омська область, місцевий житель повідомив, що живуть "городами, напевно", а навколишні магазини і супермаркети в основному закриваються.

"Схоже, не росіяни обрали американцям Трампа, а китайці собі Путіна", - іронічно прокоментували відео автори поста. "Це ще нічого. Скоро китайською говорити почнете", - зловтішаються в коментарях.

Опублікував: Олег Устименко

"Ничего хорошего - ушел помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Уэсс Митчелл", - Олег Пономар

середа, 23 січень 2019, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?!" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Хорошо. Подавляющим большинством голосов нижняя палата Конгресса приняла законопроект, запрещающий Трампу и...

Не вірте популістам: Швидко повернути Донбас можна тільки на російських умовах, - "український Бжезинський"

середа, 23 січень 2019, 8:10

Проблему теперішнього Донбасу неможливо вирішити в найкоротші терміни, як це обіцяють деякі опозиційні політики. За кілька тижнів повернути окуповані території можна тільки на умовах Росії, створивши там «українську Чечню», куди Україна буде вливати ко...