Хіти тижня. "Любое корыто будет уничтожено'': У Путіна влаштували чергову істерику через Керченський міст

Російський сенатор заявив, що усі іноземні кораблі, які спробують порушити російський морський кордон, будуть знищені.

Такими погрозами вибухнув член комітету російської Ради Федерації із оборони та безпеки Франц Клінцевич у відповідь на прохід військових кораблів через Керченську протоку, який готує Україна, передають Патріоти України з посиланням на НСН.

"У цій історії мене дуже турбує життя ось цих молодих пацанів, яких вперше кинули на забій, а командири були розчаровані, що хлопчаки не загинули. Мабуть, і вдруге вони хочуть їх відправити на смерть. А те, що американці або хтось інший не визнають кордону Російської Федерації — це, чесно кажучи, їхні проблеми. Ми будемо закривати свої кордони. Не хотілося б тільки одного, щоб загинули молоді солдати. А будь-яке іноземне корито (американське або українське), яке спробує порушити російський кордон, буде знищене", — пригрозив російський сенатор.

Клінцевіч заявив, що воювати з потужною Росією марно. "Українці ж чудово розуміють співвідношення, розуміють, що прямий військовий конфлікт — безпідставний і даремний. Причому не тому, що українські військові гірші за російських, а тому що Україна дуже сильно відстала у військово-технічному відношенні. Я не дуже розумію ось ці заклики підірвати Кримський міст. Адже будь-яка зброя, якою спробують це зробити, негайно буде знищена. Все це може закінчитися дуже жорстко. У Росії є і можливості, і рішучість для того, щоб надійно забезпечити безпеку наших кордонів. Звичайно, всі це розуміють", — заявив сенатор.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зазначив, що для Києва це — принципове питання: якщо Україна зупиниться і відступить, то Росія фактично виконає своє завдання із захоплення Азовського моря. Секретар РНБО зазначив, що влада України пропонує західним партнерам також направити кораблі для участі в поході з Чорного в Азовське море. За словами Турчинова, участь кораблів альянсу змусила б Росію зважати на міжнародне право.

Так само Турчинов заявив, що нове ракетне озброєння допоможе Україні захищатися у морях і дозволить знищити Кримський міст.

У свою чергу, в МЗС РФ уже відреагували на плани Києва, розцінивши їх як "безвідповідальну провокацію".

Військові ЗСУ показали унікальний ворожий трофей – "сухопутний корабель", з якого втекли росіяни (фото)

середа, 17 серпень 2022, 16:30

Військові 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр" показали рідкісний трофей, який вдалося захопити біля Тростянця Сумської області, передають Патріоти України. . Мова йде про російський БТР, на якому встановлена автоматична корабельна пушка "Босфор" ...

Кремль не зміг агресивно зреагувати на вибухи в Криму. Джанкой зламав дві важливі скрєпи, - Денисенко

середа, 17 серпень 2022, 16:26

"Як пропагандисти Кремля загнали Путіна у власну пастку. Кремль не зміг (і не зможе) агресивно зреагувати на Джанкой. Джанкой зламав (надломив) дві важливі скрєпи. Перша - сліпа віра в те, що після референдумів по анексії, колективний Захід злякається ...