Хіти тижня. "Маразм крепчает...": У Польщі російська делегація втрапила у скандал, вимагаючи кращих місць у концтаборі

​Так, делегати з Москви поскаржилися, що їх посадили на останні місця під час акції пам'яті на честь визволення концентраційного табору Освенцим.

Делегація РФ в Освенцимі

Член Ради з прав людини при президенті Росії Єва Меркачева у Facebook розповіла, що церемонія відбулася у приміщенні найбільшої газової камери, в якій знищувалися в'язні під час Другої світової війни, передають Патріоти України.

"Ми зараз у найбільшій "лазні" — колишній газовій камері, де приймали "душ" в'язні. Тут зараз розпочнеться церемонія, присвячена Даті звільнення табору Аушвіц (Освенцим). Багато делегацій з різних країн. Російську посадили на останні ряди. Країні-визволительці показали її місце?" — обурювалася вона.

В мережі через таку "образу" російських чиновників спалахнули справжні суперечки. У соцмережах писали, що росіяни взагалі не мали права бути присутнім на цьому заході.

"У РФ це генетичне почуття. Усвідомлення бути обісцяними і скривдженими, навіть якщо такого і немає, то все одно приємно почуватися "особливим", "Це не правильно. Правильно було б вас туди не кликати. Ви не звільняли. Зараз ваша країна не визволитель, а агресор. Немає морального права у вас там перебувати. Як дотримуються права кримських татар під час вашої окупації не цікавить вас. Або в Чечні як з правами людини?", "Країни-визволительки немає юридично з 1991 року, а до Росії демонструється відповідне ставлення", "Звучить дико — посадили не на ті місця в газовій камері? Самі себе чуєте? Це дно", "Ось я, як звичайна людина, не політик, не розумію всіх цих роздраїв. Кого куди посадили. Кого вшанували, кого ні. Мені здається, тут взагалі треба стояти. Стояти, сумувати і думати. Щоб більше ніколи і ніде таке не повторилося", — обурювалися у мережі.

Коментатори в мережі зазначали, що Росія засвітилася перед усім світом, продемонструвавши своє нутро.

"Ну так ваше місце давно вже біля параші", "Якось не дуже доречно такому обурюватися", "Який жах. Треба було їх в саму піч засунути", "Так вони туди поїхали, щоб вшанувати пам'ять в'язнів концтаборів? Чи в перших рядах покрасуватися? Яка різниця, хто де сидить? Важливий сам факт присутності", "Віп-ложі, для таких важливих людей не знайшлося в Освенцимі?", "РуССофашизм ніхто не любить!", "Фашистській державі вказали на її місце", "А устриці з шампанським не забули подати?", "Хай подякують, що газ не пустили", — критикували в мережі.


Хіти тижня. Українофобка продовжує збирати призи, або Шкода що свекор Кернес не дожив: “Епіцентр” та “Ашан” приєдналися до бойкоту товарів YARO через образу власницею бандерівців

четвер, 28 жовтень 2021, 4:00

Вона не їсть м'яса, зате з задоволенням чавкає українців. Мережі магазинів “Епіцентр” і “Ашан“ слідом за іншими українськими компаніями зняли з продажу товари бренду YARO після того, як його власниця Юлія Привалова написала образливий анекдот про банде...

З архіву ПУ. "Кісінько, я хотіла б прожити з тобою ще одне життя": Оксана Марченко зізналась у коханні куму Путіна (відео)

четвер, 28 жовтень 2021, 2:00

Колишня телеведуча зробила ніжне зізнання на весіллі сина. 47-річна колишня телеведуча, дружина народного депутата від прокремлiвської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та кума президента РФ Володимира Путіна Оксана Марченко, яка днями одружила 23-річног...