Хіти тижня. "Марш душевнобольных": У мережі підняли на сміх шабаш росіян у Ризі (відео)

У столиці Латвії Ризі пройшла акція на підтримку збереження в країні освіти російською мовою, повідомляють Патріоти України.

Демонстранти з плакатами на підтримку російської мови, прапорами РФ і червоними кульками пройшли по місту в супроводі поліції.Також звучали барабани і "Прощання слов'янки" на баяні. Акція закінчилася концертом, на якому жінки в традиційних сарафанах і кокошниках виконували "Катюшу".

Коментатори мережі посміялися над акцією і вказали її учасникам на необхідність будувати "рускій мір" в Росії.Рига. Марш душевнобольных. Ну, почему их как магнитом тянет создавать "русский мир" на Донбассе, в Риге, Таллине, Вильнюсе... где угодно, но только не в Воронеже, Саратове, Курске, или хотя бы в своем загаженном подъезде, грязном дворе с сортиром, либо на ближайшей помойке?!!

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...