Хіти тижня. "Мелкий пакостник": Поклонська відповіла на глузування над своєю фотографією під час інавгурації Путіна

«Депутат Держдуми Росії» навіть звинуватила Олексія Навального в богохульстві.

Поклонська перед інавгурацією Путіна. Фото: Соцмережі

Так звана «депутат Державної думи Росії» Наталія Поклонська прокоментувала своє фото з інавгурації президента Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України з посиланням на Іnforesist.org.

«Не удивляюсь, что мое фото вызвало интерес в интернете. У каждого свой интерес, и если это здоровый юмор — я рада и поддерживаю. Но в очередной раз удивил наш «оппозиционный джентльмен» Алексей Н. Томимый несбыточной голубой мечтой самому пройтись по кремлевской ковровой дорожке к трибуне с Конституцией, он невольно продолжил обнажать «лучшие из лучших» своих качеств. Словно мелкий пакостник, желая побольнее задеть меня, он неуместно упомянул всуе имя императора Николая II, причисленного к лику святых и почитаемого во всем православном мире. Скорее, найти одобрение у совершенно определенных сил, желающих превращения россиян в манкуртов, не помнящих своей истории и веры. Это вам не с коррупцией «бороться». Тут все бесследно и безнаказанно не проходит. И еще напомню: «Господь поругаем не бывает»», — сказала она.

Нагадаємо, що 7 травня в мережах глузували над фотографією Наталії Поклонської з інавгурації Володимира Путіна. Опозиціонер Олексій Навальний пожартував, що Поклонська чекає царя Миколу II.

Опублікував: Інна Мартинчук

Президент Зеленський заговорив у Ізраїлі про свій відхід від влади

субота, 25 січень 2020, 7:29

"Слуга народу" впевнений, що його наступнику буде легше, оскільки отримає з рук шостого президента квітучу Україну. Володимир Зеленський заявив, що має амбіцію після завершення своєї каденції "передати ключики від нової України" наступному президенту. ...

Хіти тижня. Щось пішло не так: Москва розкрила інтригу щодо зустрічі Путіна із Зеленським у Єрусалимі

субота, 25 січень 2020, 6:00

Зустріч голів двох держав не відбулася. Про це заявив прессекретар Дмитро Пєсков попередньо зазначивши, що президент України Володимир Зеленський скасував візит на Всесвітній форум пам’яті Голокосту, на якому був присутній президент РФ Володимир Путін,...