Хіти тижня. Мільйони Тимошенко? На Рівненщині СБУ, ДБР та ГПУ провели спільну спецоперацію по затримці "касира" кандидата у президенти "Ю" (фото)

Мільйони чорного налу на виборах, а після виборів - буде така ж чорна тіньова економіка?

У середу, 20 березня, в місті Дубно Рівненської області співробітниками ДБР, СБУ і ГПУ був затриманий учасник мережі підкупу за одного з кандидатів у президенти. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України.

Високопоставлений чиновник запропонував вирішити всім бажаючим арифметичну задачу.

«Якщо учасник Всеукраїнської мережі депутата Д отримує від київського штабу в сумці 2,5 млн грн «чорної готівки» для перемоги кандидата Ю в місті з населенням в 35 тис, скільки такої готівки планує витратити штаб Ю для перемоги в країні з кількістю виборців 35 млн?», – написав він.

Луценко запропонував кожному, хто зможе відповісти на це питання, відповісти на більш складне: «Звідки у штабу такі невраховані у виборчому фонді кошти?». Потім, за його словами, бажано зв’язатися зі слідчими ДБР.


"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...