Хіти тижня. Мінську угоду порушено: Офіційний представник України на переговорах зажадав повернення Дебальцевого

Нинішня лінія розмежування на Донбасі в зоні бойових дій наполовину зовсім не збігається з лінією зіткнення, яка визначена мінських угодами.

Захоплення російською армією Дебальцевого разом з півтора тисячами квадратних кілометрів території спотворили підписані Росією ж угоди. Більш того, Москва є гарантом їх виконання. Таким чином, одне з ключових міст на передовій повинне повернутися під контроль ЗСУ. Про це сьогодні в Києві заявив представник України в тристоронній контактній групі Євген Марчук, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що, підписавши угоду, сторони дали гарантії, що наступу не буде, і лінія залишиться недоторканою. Однак уже незабаром росіяни пішли на штурм Дебальцевого.Таким чином нинішня лінія розмежування порушує мінські домовленості. При цьому представник України зазначив, що влада повинна ефективно доводити інформацію до ключових партнерів на Заході.

Судиться із партією "Блок Кернеса": Син покійного мера Харкова хоче заборонити використовувати прізвище батька

п’ятниця, 2 червень 2023, 12:00

Старший син Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вирішив судитися з партією, яка використовує ім'я його батька після його смерті. Він вважає, що це порушує права п'ятого мера Харкова. Щоби не спиратися на власну думку, син Кернеса н...

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...