Хіти тижня. Мінську угоду порушено: Офіційний представник України на переговорах зажадав повернення Дебальцевого

Нинішня лінія розмежування на Донбасі в зоні бойових дій наполовину зовсім не збігається з лінією зіткнення, яка визначена мінських угодами.

Захоплення російською армією Дебальцевого разом з півтора тисячами квадратних кілометрів території спотворили підписані Росією ж угоди. Більш того, Москва є гарантом їх виконання. Таким чином, одне з ключових міст на передовій повинне повернутися під контроль ЗСУ. Про це сьогодні в Києві заявив представник України в тристоронній контактній групі Євген Марчук, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що, підписавши угоду, сторони дали гарантії, що наступу не буде, і лінія залишиться недоторканою. Однак уже незабаром росіяни пішли на штурм Дебальцевого.Таким чином нинішня лінія розмежування порушує мінські домовленості. При цьому представник України зазначив, що влада повинна ефективно доводити інформацію до ключових партнерів на Заході.

З архіву ПУ. Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій, - ветеран АТО (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 16:00

Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Співорганізатор українського націоналпатріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вв...

Зупинити знахабніле Х**ло, поки не пізно: Лідер німецької ХДС закликав уряд не блокувати поставки зброї Україні

понеділок, 24 січень 2022, 15:44

Лідер опозиційної німецької партії Християнсько-демократичний союз Фрідріх Мерц закликав уряд не блокувати поставки оборонного озброєння Україні, передають Патріоти України. "Німеччина не повинна блокувати підтримку України оборонною зброєю - хоча б че...