Хіти тижня. "Москітний флот": Генерал розповів, як Україна може поставити на місце РФ на морі

У гібридній війні, яку Росія веде проти України, країна вистоїть і переможе тільки за рахунок колективної безпеки, вважає командувач ВМС.

Ігор Воронченко

Для захисту території та стримування агресії Росії на морі Україні в найкоротші терміни потрібно сформувати "москітний" (що складається з малих і маневрених кораблів, - ред.) флот. Про це розповів командувач ВМС Ігор Воронченко, який кілька днів був з робочим візитом в США, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.
"Як можна швидше побудувати "москітний" компонент корабельного складу, який міг би оперативно реагувати на всі ці події і мав би достатній бойовий потенціал", - сказав він.
За словами Воронченка, на цьому шляху розвитку "є деякі проблеми", які вже обговорило військово-політичне керівництво, в тому числі з міжнародними союзниками і партнерами. "На жаль, кораблі більшого класу - корвети і фрегати - будуються і передаються флоту не один рік. Це довгострокова перспектива", - уточнив він.
Воронченко відмовився коментувати, які саме домовленості були досягнуті у Вашингтоні, пославшись на засекреченість цих даних, але підкреслив - він "дуже задоволений" результатами робочої поїздки.

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...