Хіти тижня. Москва пішла у розкол - Синод РПЦ прийняв історичне рішення: Московська патріархія оголосила відкриту війну Вселенському патріархату

​Церква-онука, котра навіть немає належно оформленого томосу, устами офіційного речника Московського патріархату оголосила відкриту війну своїй прародительці, тисячолітнім канонам церковного права, протипоставивши себе всьому Православному світові

Тінь Антихристова знов нависла над Росією

Богоборчий морок знов опустився на Московську державу. Відчай від втрати «своєї» України штовхнув російських імперців у рясах до безумного кроку. Режим Путіна в особі РПЦ заявив про створення альтернативного світового православ’я, що є тяжким злочином розколу згідно норм Всесвітнього православ’я. Від православ’я у «чекістів» в клобуках залишається тепер лише поцуплена назва та древні святині, котрі не може осквернити розкол та «священий синод Путіна», зазначають Патріоти України.

Російська православна церква відтепер порушуватиме вікові канони, прийняті у Православному світі, так як Вселенського (Константинопольського) патріархату для неї більше не існує. Про це заявив після засідання Синоду РПЦ голова синодального відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ митрополит Іларіон.

За його словами, відтепер Московський патріархат буде «создавать свои приходы, епархии и структуры в "дальнем зарубежье" без всякой оглядки на Константинополь», цитує заступника патріарха Кирила Гундяєва радіо «Свобода».

«Мы никогда не соглашались, и тем более в нынешних обстоятельствах не можем согласиться с тем, что у Константинополя есть эксклюзивное право на пастырскую опеку над диаспорой», - сказав речник московського розколу.

Іларіон заявив, що тепер РПЦ буде «действовать так, будто их (Вселенського патріархату — ред.) нет вообще»

За стародавніми канонами Вселенської православної церкви, всі країни, де немає власних помісних православних церков і які не належать до традиційної канонічної території будь-якої з канонічних помісних православних церков, відносяться до канонічної території Вселенського (Константинопольського) патріархату.

Російська православна церква вже давно порушує це правило, маючи свої структури в багатьох країнах світу. Так церковники Московського патріархату зазіхнули на канонічну територію Вселенського патріархату в КНДР, самовільно побудувавши Троїцький храм в Пхеньяні.

Також в РПЦ не згодні з древнім правом Вселенського патріархату дарувати автокефалію. Зокрема, там рішуче виступили проти наміру Вселенського патріарха Варфоломія дарувати помісної православної церкви України автокефалію.

ЗСУ взяли під контроль ще один населений пункт на Донеччині - ЗМІ

середа, 28 вересень 2022, 21:29

У ЗМІ з'явилася інформація, що ЗСУ також взяли під контроль Зелену Долину. Чекаємо на офіційну інформацію, зазначають Патріоти України.

У окупованому Маріуполі відбулася "сходка" за участю Пушиліна та таємничих гостей із Пітера

середа, 28 вересень 2022, 21:15

Подробиці "сходки" розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.