Хіти тижня. Мовне питання: "Тяжело не назвать ее тупой пи*дой", - Корогодський накинувся на потенційного "міністра культури"

Мовне питання залишається дуже дражливою темою, на котрій гратимуть на передодні виборів як «п’ята колона», так і «вишивана» на біду всієї України, розгойдуючи «човна». Отже тримаймося і діємо помірковано в просуванні інтересів української нації

Гарік Корогодський заважають будувати країну, переконана Ніцой.

Між відомим бізнесменом Гаріком Корогодським і письменницею Ларисою Ніцой розгорілася заочна суперечка через стан української та російської мов в країні, з сумом зазначають Патріоти України.

Причиною стала заява Ніцой про те, що у 1918 році армія Муравйова розстрілювала в Києві всіх, хто говорив українською мовою і що в СРСР притискалася мова. "У СРСР "не утискалась українську мова", просто у 1918 році, коли Муравйов з Червоною армією увірвалися до Києва, то вбивали всіх, хто йшов назустріч і розмовляв українською мовою і хто ходив у вишиванці. А тоді Київ розмовляв українською мовою і був у вишиванках. за три дні було відстріляно пів-Києва. з тих пір Київ став говорити завжди "російською", як люблять зараз говорити стали російськомовними", - заявила письменниця в коментарі Обозревателю. У відповідь Корогодський написав в пост, в якому зазначив, що важко не назвати Ніцой "тупой пи*дой". "Вы бы рекомендовали своим детям книгу писателя Ларисы Ницой? Я учился на Отрадном (район Києві.-ред.), в русской школе №67. Совсем рядом была украинская, №46. В каждой было больше 3 тыс чел, с общим на обе школы футбольным полем. Соседи мои по лестничной клетке, Шлей и Мальфановы, были украиноязычными. Во дворе говорили на чудной смеси. Получается, госпожа Ницой переехала в Киев защищать украинскую речь. Тяжело не назвать ее тупой пи*дой, которая раздрачивает общество", - написав бізнесмен на своїй сторінці у Facebook .

Він також додав, що утримується від образ, будучи вихованим на двомовність. "Похоже, на картинке будущий министр б*ядь культуры", - резюмировал Корогодский.
Цей запис Ніцой прокоментувала заявою, що люди, які не

помічають утиски прав україномовних в суспільстві, заважають будувати країну.

"Я не раздраконіваю нікого і не сію ворожнечу. Я озвучую проблему, яку мирним шляхом з хорошим настроєм і позитивними емоціями потрібно просто вирішити. В Україні публічний простір має бути заповнене українською мовою. А хто такі гаріки корогодськи - поняття не маю і нехай не заважають нам будувати Україну "

Хіти тижня. ДБР взялося за нардепа Лероса, котрий звинуватив голову ОПУ та його брата в корупції

четвер, 2 квітень 2020, 13:30

Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу щодо народного депутата зі "Слуги народу" Гео Лероса, який раніше оприлюднив відео, де нібито брат глави ОП Андрія Єрмака торгує державними посадами. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на св...

Міномет, БМП і кілька десятків живої сили: Штаб ОС підрахував втрати окупантів за березень

четвер, 2 квітень 2020, 12:29

Втрати російсько-окупаційних військ за минулий місяць склали: загиблі - 51 окупант; поранені і травмовані - 113 окупантів. У березні 2020 року на Донбасі бійці підрозділів Об'єднаних сил знищили десять одиниць техніки противника і ліквідували 51 бойови...