
Білорусь, яка межує і з Росією, і з Україною, повною мірою відчула на собі всі наслідки конфронтації після атаки РФ у Чорному морі. Про це заявив міністр закордонних справ Володимир Макей, повідомляють Патріоти України.
За його словами, підтвердилися побоювання білоруського президента Олександра Лукашенка. "Щодо того, що ми поступово сповзаємо у прірву великого конфлікту. Як ми сприймаємо це? Ми розташовані зовсім поряд. І ми й опосередковано, й безпосередньо відчуваємо на собі наслідки", — пояснив міністр.
Він застеріг також, що емоційні заяви зовнішніх гравців можуть зробити тільки гірше і посилити напругу. "Ми, звичайно, хотіли б, щоб не було зроблено ніяких кроків, які привели б до подальшої ескалації конфлікту в нашому регіоні. Тому що це здатне вплинути не тільки на регіональну, а й на міжнародну безпеку в цілому", — заявив Макей.
Зазначається, що Білорусь відстежувала реакцію як України, так і Росії, але для повного розуміння ситуації їм необхідна об'єктивна інформація від обох сторін. "Ми завжди говорили про те, і це неодноразово підкреслював глава білоруської держави, що Білорусь готова зробити свій внесок, якщо це буде прийнятно відповідним політичним гравцям, у врегулювання ситуації і розрядку тієї напруженості, яка сьогодні, на жаль, присутня у нашому регіоні", — підсумував міністр.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...