Коротка біографія Митрополита Єпіфанія опублікована на офіційному сайті УПЦ КП, передають Патріоти України.
Як зазначається, предстоятель ПУПЦ народився 3 лютого 1979 року в селі Вовкове Іванівського району Одеської області.
Він доктор наук з богослов'я, ректор і професор кафедри біблійних і філологічних дисциплін Київської православної богословської академії, постійний член Священного Синоду та голова Синодального управління у справах духовної освіти УПЦ Київського патріархату, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату, намісник Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря (Київ).
Член Національної спілки журналістів України та Міжнародної федерації журналістів.
У 1996 році закінчив Старожадівську середню школу I-III ступенів (Сторожинецького району Чернівецької області), Київську духовну семінарію і Духовну академію.
Стажувався в Афінському національному університеті на філософському факультеті (Греція).
Обіймав посади секретаря-референта Рівненського єпархіального управління та особистого секретаря митрополита Рівненського і Острозького Даниїла, прес-секретаря Рівненського єпархіального управління. Був редактором інтернет-проекту "Рівне православне".
З благословення Святійшого Патріарха Філарета 21 грудня 2007 архієпископом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм у Михайлівському Золотоверхому монастирі пострижений у чернецтво з ім'ям Епіфаній в честь святителя Епіфанія Кіпрського.
Рішенням Архієрейського собору УПЦ КП від 28 червня 2013 року возведений в сан митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського і призначений Патріаршим намісником з правами єпархіального архієрея.
Рішенням Священного Синоду УПЦ КП від 13 грудня 2017 Епіфаній отримав титул митрополит Переяславський і Білоцерківський.
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...
Команда Трампа жорстко продавлює новий договір, який передбачає, що у власності США буде 100% майбутнього фонду, який наповнюватиметься грошима з українських мінералів і нафти. Адміністрація президента США увечері в п’ятницю надіслала Києву нову версію...