Хіти тижня. На Одещині в храмі, який перейшов до ПЦУ, священик Московського патріархату агітував за "русскій мір"

Звучали тези про «непереможність російської зброї», «Україна не існує» і тому подібні.

В Одеській області Свято-Троїцький прихід в селі Новоєлизаветівка Ширяївського району покинув Балтську єпархію колишньої УПЦ (Московського патріархату) і перейшов до Одеської єпархії Православної церкви України (ПЦУ). Таке рішення одноголосно прийнято на парафіяльному зборах 16 лютого. А вже в неділю, 17 лютого, священик Московського патріархату агітував прихожан цього храму за «русскій мір», передають Патріоти України.

Відзначається, що прихід пішов на компроміс, запропонувавши жителям села, які не підтримали перехід, тимчасово проводити поодинокі служби з колишнім настоятелем від Московського патріархату. Тому на недільну службу в храм з'явився екс-настоятель в супроводі кількох місцевих жителів і приїжджих громадян. Звучали тези про «непереможність російської зброї», «Україна не існує» і тому подібні. Священики ПЦУ і парафіяни припинили антиукраїнської агітацію, і непрохані гості були змушені покинути храм.

«У селі Новоєлизаветівка завжди діяв тільки один храм. Спочатку в ньому був заснований прихід Української православної церкви Київського патріархату, яка діяла з 1996 по 2002 рік, а в 2002 році священик обманом перевів прихід в УПЦ МП», - повідомили в єпархії ПЦУ. У повідомленні підкреслюється, що зараз парафіяни самі вирішили приєднатися до ПЦУ. Зокрема, громада Свято-Троїцького приходу села Новоєлизаветівка одноголосно проголосувала за перехід до Православної церкви України.

Хіти тижня. "Больше крови!": Кремлівський пропаганд*н запропонував завалити Одесу трупами (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 1:00

Дивує, що деякі громадяни України продовжують симпатизувати росіянам, які мріють про море крові на вулицях українських міст. Про це у своєму блозі розповідає журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В Одессе на ...

Хіти тижня. "Трупів точно буде більше": Експерт пояснив, чим обернеться нова військова ініціатива Росії

четвер, 14 листопад 2019, 0:35

"Госдума РФ одобрила в первом чтении закон, позволяющий посылать срочников и резервистов за пределы России, переведя их на контракт "до прекращения обстоятельств, вызвавших необходимость его заключения", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, передаю...