Хіти тижня. "На пороге грандиозного шухера?": Жителі Донецька помітили, що "МВС" і "податкова" "ДНР" вивозять речі

Йдеться відразу про декілька будівель - вантажівки були помічені в районі «УВС», «податкової», «ЄРЦ».

Кілька днів жителі тимчасово окупованих територій Донецької області відзначають, що представники місцевих «органів виконавчої влади» вивозять своє майно з робочих місць. Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України.

За їх словами, на вантажівках вивозяться документи, речі, якими користувалися співробітники. Йдеться відразу про декілька будівель - вантажівки були помічені в районі «УВС», «податкової», «ЄРЦ».
Прихильники «ДНР» хвилюються, що «відомства» просто хочуть втекти. «Днями "переїжджало" УВС, теж все вантажили на вантажівки. Кажуть, і в податковій кудись "переїжджали"», - пишуть очевидці.
«А що це сьогодні з ЄРЦ вивозять? Драпають?))))»- також відзначають донеччани.
Поки ніякої інформації про те, чому саме вивозиться майно, немає.


Опублікував: Олег Устименко

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...