
Світова спільнота має об'єднатися, щоб мінімізувати вплив кібератак на життя цивільних осіб. Про це 19 лютого генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив в Лісабонському університеті, повідомило "Радіо Свобода", повідомляють Патріоти України.
"Наступна війна почнеться з масової кібератаки з метою знищення військового потенціалу і паралічу базової інфраструктури, такої як електричні мережі", – спрогнозував він.
За словами генсека, епізоди кібервійни між державами світ спостерігає вже сьогодні.
Гутерріш запропонував створити в ООН платформу, на базі якої вчені, посадовці та інші особи могли б розробити правила для більш гуманного врегулювання будь-якого конфлікту, пов'язаного з інформаційними технологіями.
Генсек ООН зробив відповідні заяви після того, як США, Великобританія та Австралія звинуватили Росію в застосуванні вірусу NotPetya в червні 2017 року. Тоді кібератака порушила діяльність компаній та служб в Україні й у всьому світі. Москва відкинула підозри, назвавши їх безпідставними.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...