
Світова спільнота має об'єднатися, щоб мінімізувати вплив кібератак на життя цивільних осіб. Про це 19 лютого генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив в Лісабонському університеті, повідомило "Радіо Свобода", повідомляють Патріоти України.
"Наступна війна почнеться з масової кібератаки з метою знищення військового потенціалу і паралічу базової інфраструктури, такої як електричні мережі", – спрогнозував він.
За словами генсека, епізоди кібервійни між державами світ спостерігає вже сьогодні.
Гутерріш запропонував створити в ООН платформу, на базі якої вчені, посадовці та інші особи могли б розробити правила для більш гуманного врегулювання будь-якого конфлікту, пов'язаного з інформаційними технологіями.
Генсек ООН зробив відповідні заяви після того, як США, Великобританія та Австралія звинуватили Росію в застосуванні вірусу NotPetya в червні 2017 року. Тоді кібератака порушила діяльність компаній та служб в Україні й у всьому світі. Москва відкинула підозри, назвавши їх безпідставними.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...