Про це свідчить пост відомого російського блогера-емігранта Рустема Адагамова на його сторінці в Twitter, передають Патріоти України.
"З сьогоднішнього дня Порошенко офіційно ввів для української армії вітання "Слава Україні! Героям слава!", продемонструвавши спадкоємність нинішньої української держави організації українських націоналістів Степана Бандери, яка використовувала цей лозунг з 1940 року", - пише він.
У коментарях багато користувачів з України критикують блогера за такі зауваження. "Бандера і штани носив і що тепер штани не носити?", - запитують у Адагамова.
Інші ж кажуть, що нічого страшного в використанні "бандерівського" слогана немає, оскільки Бандера і його організація не мають з гітлерівцями, на відміну від Андрія Власова і його "Російської визвольної армії", нічого спільного.
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...