Хіти тижня. На Росії повідомили тривожну новину для Путіна

Президент Росії повинен враховувати, що більшість росіян бояться початку Третьої світової війни через активність РФ в Сирії.

Про це російський політолог Дмитро Орєшкін розповів в колонці на "Апострофі", передають Патріоти України.

Згідно зі статистичними даними, 57% громадян Росії серйозно стурбовані можливістю початку Третьої світової війни між РФ і США через Сирію.

"Це цілком міфологічний погляд, але він побічно показує, що сирійська епопея непопулярна в очах путінського виборця. Люди не розуміють, що там робить Росія, які переслідує інтереси. Ось конфлікт навколо Криму росіянам ближчий. Вони вважають, що треба було відібрати Крим в України, оскільки він "російський" і так далі. Тобто кримська міфологія глибоко вкорінена", - зазначив політолог.

"Тому Путіну ні з якої точки зору не цікаво вплутуватися в близькосхідний конфлікт. Підігрівати інтерес - так, але самому воювати - по мінімуму. Він в Сирії вже досить багато втратив, а якщо й надалі кудись зникатимуть літаки, вертольоти і люди, то буде накопичуватися роздратування, зокрема й серед патріотичного путінського електорату. Тому він дистанційно підтримуватиме напругу, підкидаючи туди дров", - додав Орєшкін.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Все знали: Резонансні дані про авіаудар по військових базах США

неділя, 19 січень 2020, 17:00

Це дозволило їм сховатися в притулках за 2,5 години до атаки. Інформації про те, як саме буде діяти Тегеран, у військових не було. До часу, коли почався перший з чотирьох ракетних залпів, більшість військовослужбовців або покинули базу, або сховалися в...

Хіти тижня. Збиття українського літака в Ірані: Як кремлівські пропаганд*ни брехали про причини і заперечували ракетну атаку (відео)

неділя, 19 січень 2020, 16:00

За кілька годин до того, як Іран змушений був зізнатися в тому, що його військові збили український літак, російська пропаганда намагалася все перекрутити. Про це на сторінці у Фейсбуці пише блогер Юрій Пивовар, передають Патріоти України. "Все, що вам...