Хіти тижня. "Нам нужна "Новороссия": Терорист "ДНР" пригрозив Україні "великою війною"

Фото: Depo.ua

Терорист з угруповання "Донецька народна республіка" Павло Губарєв заявив, що бойовики на сході України зацікавлені в окупації нових територій і створенні "Новоросії". Інтерв'ю злочинця призводить один з підконтрольних "ДНР" сайтів, повідомляють Патріоти України.

"Нам потрібна Новоросія, а далі подивимося. В Україні живуть люди з різними уявленнями про майбутнє країни", - сказав Губарєв. Терорист також повторив заяву кремлівської пропаганди, що Україна нібито знаходиться в стані "громадянської війни".

"Громадянська війна полягає в наступному: в чий проект люди повірять більше, той і переможе. Один одному протистоять два проекти. Перший - це Донбас, "Новоросія", Росія як цивілізаційна перспектива. Другий - Україна, Бандера, Європа. Чим більше людей на території України віритиме в наш проект і довірятиме йому, тим більше це дає нам шансів на перемогу і безкровну можливість її досягти", - заявив він.

Хіти тижня. Угорщина вийде з Євросоюзу: Saxo Bank дав шокуючий прогноз на 2020 рік

середа, 11 грудень 2019, 16:30

Політика, яку здійснює прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, все частіше і жорсткіше критикується із боку Євросоюзу. А він на це не звертає уваги. У вівторок, 3 грудня, датський інвестиційний банк Saxo Bank опублікував «шокуючі прогнози» на 2020 рік. ...

Є що приховувати? Офіс президента спіймали на дивній правці заяви за підсумками переговорів у Парижі

середа, 11 грудень 2019, 16:15

На офіційному сайті Офісу президента Володимира Зеленського відредагували документ, який було прийнято лідерами України, Росії, Франції та Німеччини за підсумками саміту в "нормандському форматі" в Парижі. Так, зміни стосуються пункту, в якому йдеться ...