Хіти тижня. Наплював на скрепи: "Перший російський канал" звільнив журналіста, який радів смерті Кобзона

Йосип Кобзон помер 30 серпня у віці 80 років. Близько 15 років він боровся з важким онкологічним захворюванням. Після його смерті лікарі заявили про те, що у артиста був рак 4 стадії.

Керівництво Першого каналу прийняло рішення звільнити редактора Сергія Артемова за те, що він зрадів звістці про смерть співака Йосипа Кобзона.
Як передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ, раніше Артемов написав на своїй сторінці в Facebook: «Ну наконец-то, простите, никогда не радовался такому, но он того заслужил».
Пізніше він видалив свій пост, але це сталося вже після того, як його побачили тисячі користувачів. Більш того, пізніше Артемов не зміг пояснити причину, по якій його так обрадувала смерть російського артиста.
На Першому каналі вже розповіли про те, що після інформації про цей пост Артемов був відразу звільнений.
Опублікував: Олег Устименко

Помітно активізувалися: Гуменюк розповіла, чим росіяни компенсують нещодавну втрату авіації

вівторок, 5 березень 2024, 14:44

Російські окупанти намагаються компенсувати нещодавну втрату 13 бортів авіації збільшенням активності дронів. Крім того, літаки, які слугують для скидання КАБів на півдні, також займаються збором інформації, але не так ефективно, як А-50, передають Па...

Спроба уникнути паніки: У Росії приховали статистику соцвиплат, щоб не вирахували їхні втрати у війні

вівторок, 5 березень 2024, 14:30

Російський уряд приховав дані про отримувачів послуг соціальної підтримки у 2022 році, щоб приховати втрати, які російські війська зазнали в перший рік війни в Україні, передають Патріоти України. Джерело: Інститут вивчення війни (ISW). Деталі: Російс...