Хіти тижня. Нардеп від "Народного фронту" послав Вілкула в прямому ефірі (відео)

​Екс-комбат добровольчого батальйону "Артемівськ", народний депутат України Костянтин Матейченко поставив на місце проросійського політика Олександра Вілкула.

Сторони не зійшлися в думці в питаннях, пов'язаних з українською армією. В ефірі політичного ток-шоу на телеканалі "Прямий" нардеп від фракції "Народний Фронт" Костянтин Матейченко послав проросійського колегу по парламенту ... "в іншу країну", передають Патріоти України.

Запеклі дебати політиків і експертів стосувалися армії країни, адже темою вечірнього прайму стала перспектива вступу України в НАТО.
Так, Костянтин Матейченко звинуватив Олександра Вілкула в нещирості, коли той розмірковує про армію країни - він пригадав, що член "Оппоблока" не вважав за потрібне піднятися з місця, коли всі інші парламентарії стоячи вітали слова президента про ЗСУ. Адже йшлося про загиблих захисників Вітчизни і тих, хто сьогодні знаходиться на передньому краї оборони. "Це така неповага, але це ваше право як політика, як людини. Але тоді їдьте в іншу країну і там живіть", - підвів підсумок Матейченко.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...