Хіти тижня. На нас чекають нові сюрпризи? Інформацію Bihus.info злив не Матіос, - Ігор Гладковський

Ігор Гладковський заявив, що нібито не було ніякого трирічного журналістського розслідування.

Ігор Гладковський. Фото: Українська правда.

Група зацікавлених осіб поширює в інтернеті неправдиву інформацію про те, що джерелом зливу "фейкового компромату", який показали в ефірі програми "Наші гроші", був головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Про це повідомив один із фігурантів програми Bihus.info Ігор Гладковський на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Я вас запевняю, що це чергова брехня [про Матіоса як джерело зливу - ред.] від замовників так званого "журналістського розслідування", якого насправді ніхто не проводив", — написав Гладковський-молодший.

Він також повідомив, що у наступному випуску свого відеоблогу "Ваші гроші" розповість правду та назве "імена справжніх авторів та виконавців фейку від Вihus.info".

Нагадаємо, раніше Ігор Гладковський на своїй Facebook-сторінці повідомив про візит на телеканал "Прямий": "Сьогодні вперше був у прямому ефірі на телеканалі, хоча й ніколи не хотів бути телезіркою… Розповів своє бачення цієї історії та анонсував нові випуски "Ваших грошей".

В ефірі телеканалу "Прямий" Ігор Гладковський заявив, що не було ніякого трирічного журналістського розслідування. "Це все брехня, ця інформація була повністю скомпільована. Вона була замовлена та продана певним олігархом для того, щоб будувати риторику для одного з кандидатів у президентській гонці", — заявив Гладковський.

Від Ордена Білого Орла відмовився і Віктор Ющенко

субота, 20 червень 2026, 21:24

Третій Президент України Віктор Ющенко вирішив повернути Орден Білого Орла на знак незгоди з рішенням Кароля Навроцького. Про це повідомила журналістка Ірина Ванникова, прессекретарка Ющенка за часів його президентської каденції, передають Патріоти Укр...

"Не для того Україна прийняла бій від Росії, щоб вже інші країни диктували кого нам шанувати": від ордена "Білого Орла" відмовився і Леонід Кучма

субота, 20 червень 2026, 21:19

Через рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського польського ордена "Білого Орла" президент України 1994-2005 років Леонід Кучма вирішив відмовитися від цього ордена, яким був нагороджений ще 1997 року