
За його словами, після захоплення РФ українських кораблів у Чорному морі новий акт агресії буде набагато жорсткішим.
"Це був перший випадок, коли вони відкрито застосували зброю проти наших військовослужбовців. Якщо подібне станеться наступного разу, повірте, тоді буде важчий випадок, і нам доведеться вводити цей стан", — запевнив Бабич.
Він також наголосив, що введення воєнного стану допомогло Україні відпрацювати взаємодію та спільну підготовку оперативного резерву номер один. В результаті ця підготовка продемонструвала дуже високі результати. "Вона показала, що ми готові. І всі ті, хто говорить: я в будь-який день, коли буде треба, візьму зібраний рюкзак і прийду до військкомату — так і зроблять. Більше того, в деяких районах людей прийшло в кілька разів більше, ніж було потрібно. Країна відрепетирувала ситуацію", — пояснив ветеран.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...