Хіти тижня. Навіщо Путіну Крим і Донбас: На Росії розкрили хитрий задум

Сенс анексії Криму та окупації частини Донбасу для Росії полягає в тому, щоб у такий спосіб закрити Україні перспективу членства в НАТО.

Таку думку висловив російський письменник Дмитро Глухівський в ефірі "Еха Москви", передають Патріоти України.

"Це вас не пустить у НАТО, тому що в НАТО не можна приймати держави з невирішеними територіальними питаннями за статутом НАТО. Тому в цьому сенс Придністров'я для нас, у цьому сенс Абхазії і Південної Осетії, в цьому сенс для нас Криму, в першу чергу, і Донбасу", – пояснив він.

За його словами, Росія створює на території сусідніх країн керовані збройні конфлікти, які служать інструментом впливу на нелояльні їй уряди. "Якщо ви не хочете з нами по-хорошому, значить, ми зараз вам влаштуємо громадянську війну на території, або створимо невизнану республіку... Зрозуміло, це щоразу прикривається міфологією псевдопатріотичною, а насправді імперсько-шовіністичною. І з найблагороднішим приводом. Обов'язково вкотре якась смугаста стрічка навішується на всю цю історію", – заявив Глухівський.

Байден відреагував на підрив Каховської ГЕС (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:00

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден відреагував на прорив дамби Каховської гідроелектростанції у Херсонській області. Фрагмент його відповіді опублікував "Голос Америки" у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. Журналістка запит...

У найближчі дні і тижні: США готують нові пакети допомоги для України - Білий дім

вівторок, 6 червень 2023, 23:28

США готові допомогти Києву у подоланні наслідків підриву Каховської ГЕС та готують додаткові пакети допомоги. Про це заявив на брифінгу 6 червня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передають Патріоти Україн...