Хіти тижня. Навіщо Путіну Крим і Донбас: На Росії розкрили хитрий задум

Сенс анексії Криму та окупації частини Донбасу для Росії полягає в тому, щоб у такий спосіб закрити Україні перспективу членства в НАТО.

Таку думку висловив російський письменник Дмитро Глухівський в ефірі "Еха Москви", передають Патріоти України.

"Це вас не пустить у НАТО, тому що в НАТО не можна приймати держави з невирішеними територіальними питаннями за статутом НАТО. Тому в цьому сенс Придністров'я для нас, у цьому сенс Абхазії і Південної Осетії, в цьому сенс для нас Криму, в першу чергу, і Донбасу", – пояснив він.

За його словами, Росія створює на території сусідніх країн керовані збройні конфлікти, які служать інструментом впливу на нелояльні їй уряди. "Якщо ви не хочете з нами по-хорошому, значить, ми зараз вам влаштуємо громадянську війну на території, або створимо невизнану республіку... Зрозуміло, це щоразу прикривається міфологією псевдопатріотичною, а насправді імперсько-шовіністичною. І з найблагороднішим приводом. Обов'язково вкотре якась смугаста стрічка навішується на всю цю історію", – заявив Глухівський.

Хіти тижня. "За Сталина!": Біля українського парламенту біснувалися прихильники "русского міра" (фото, відео)

середа, 26 червень 2019, 12:00

У Києві біля будівлі Верховної Ради в суботу, 22 червня, пройшов мітинг. Відеотрансляцію з місця подій на своєму YouTube-каналі вів блогер Андрій Луганський, передають Патріоти України. . На акції зібралися кілька десятків людей, в основному – люди пе...

Хіти тижня. Впевнено просуваються вперед: Стало відомо про новий успіх ЗСУ на Донбасі

середа, 26 червень 2019, 11:30

Військовики Операції Об'єднаних сил зміцнюють позиції. У напрямку Кримського, а також Світлодарська українські бійці посилюють укріплення, бліндажі та окопи. А також будують нові спостережні пости. Це, зокрема, додатковий захист від снайперів супротивн...