Хіти тижня. Навіщо Путіну Крим і Донбас: На Росії розкрили хитрий задум

Сенс анексії Криму та окупації частини Донбасу для Росії полягає в тому, щоб у такий спосіб закрити Україні перспективу членства в НАТО.

Таку думку висловив російський письменник Дмитро Глухівський в ефірі "Еха Москви", передають Патріоти України.

"Це вас не пустить у НАТО, тому що в НАТО не можна приймати держави з невирішеними територіальними питаннями за статутом НАТО. Тому в цьому сенс Придністров'я для нас, у цьому сенс Абхазії і Південної Осетії, в цьому сенс для нас Криму, в першу чергу, і Донбасу", – пояснив він.

За його словами, Росія створює на території сусідніх країн керовані збройні конфлікти, які служать інструментом впливу на нелояльні їй уряди. "Якщо ви не хочете з нами по-хорошому, значить, ми зараз вам влаштуємо громадянську війну на території, або створимо невизнану республіку... Зрозуміло, це щоразу прикривається міфологією псевдопатріотичною, а насправді імперсько-шовіністичною. І з найблагороднішим приводом. Обов'язково вкотре якась смугаста стрічка навішується на всю цю історію", – заявив Глухівський.

Хіти тижня. "Зеленський розділив Україну": Казарін вказав на серйозну небезпеку

п’ятниця, 20 вересень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський розділив українське суспільство на дві нерівноцінні групи - тих, хто беззастережно вірить главі держави і тих, хто абсолютно йому не довіряє. Таку думку в своєму блозі для LIGA.net висловив український журналіст Павло Каз...

Хіти тижня. "Поэтому в "Вагнере" - новый массовый набор?": Гіркін відреагував на слова Лаврова про "завершення" війни в Сирії

п’ятниця, 20 вересень 2019, 2:00

Заява спікера МЗС РФ навряд чи відповідає дійсності. «Война в Сирии закончилась. Поэтому в „Вагнере“ — новый массовый набор в „песочницу“. Вот и думай — кто в данном случае выглядит полным дураком: Лавров или Пригожин?».