Хіти тижня. Навіть фактор Медведчука не допоможе: Відомий журналіст розповів про неминучий сценарій повернення Криму

Жоден розсудливий український політик ніколи не відмовиться від претензій на Крим, оскільки цей півострів був і залишається частиною України.

Дмитро Гордон

Таку думку висловив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України.
Він підкреслив, що фактична відмова від претензій на Крим означає хрест на політичній кар'єрі українця, крім того, такий політик уже не зможе називати себе патріотом, і подібні заяви про півострів свідчать про зречення від нього.
Що стосується "законного" приєднання регіону до Росії, то вона, на думку Гордона, не зможе використовувати його довго. «Їй нічого не допоможе. Це як мертвому припарка. Крим - це Україна, і Донбас - це Україна. І це завжди буде Україна. Навіть якщо ще якусь кількість років Російська Федерація покористується півостровом», - заявив журналіст.
Він упевнений, що коли нинішній режим в РФ впаде, питання про майбутнє півострова відпаде, і Крим зможе повернутися до складу України.
Джерело: 112 Україна

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували вагнерівця "Самурая" - раніше він воював у Сирії та Лівії

неділя, 2 жовтень 2022, 7:29

Українські військові ліквідували російського окупанта Гілемханова Ільдара з позивним "Самурай". Як повідомив офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан, загарбник був колишнім співробітником ФСБ і встиг повоювати в багатьох гарячих точках, передають Патріоти У...

Склоки з Байденом важливіші? Українка Спартц у Конгресі проголосувала проти виділення додаткових $12,3 млрд Україні

неділя, 2 жовтень 2022, 7:25

Конгресвумен українського походження Вікторія Спартц проголосувала проти виділення Україні додаткових $12,3 млрд від США. Це повідомив журналіст «Голосу Америки» Остап Яриш. . «До речі, конгресвумен Вікторія Спартц голосувала проти законопроєкту, ку...