Хіти тижня. Навіть фактор Медведчука не допоможе: Відомий журналіст розповів про неминучий сценарій повернення Криму

Жоден розсудливий український політик ніколи не відмовиться від претензій на Крим, оскільки цей півострів був і залишається частиною України.

Дмитро Гордон

Таку думку висловив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України.
Він підкреслив, що фактична відмова від претензій на Крим означає хрест на політичній кар'єрі українця, крім того, такий політик уже не зможе називати себе патріотом, і подібні заяви про півострів свідчать про зречення від нього.
Що стосується "законного" приєднання регіону до Росії, то вона, на думку Гордона, не зможе використовувати його довго. «Їй нічого не допоможе. Це як мертвому припарка. Крим - це Україна, і Донбас - це Україна. І це завжди буде Україна. Навіть якщо ще якусь кількість років Російська Федерація покористується півостровом», - заявив журналіст.
Він упевнений, що коли нинішній режим в РФ впаде, питання про майбутнє півострова відпаде, і Крим зможе повернутися до складу України.
Джерело: 112 Україна

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...