"Тут наші обранці сьогодні хочуть пропихнути черговий диктаторський закон", - пише у своєму блозі Віталій Дейнега, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Закон, якщо коротко, швидко наближує нашу політику в Інтернеті до найкращих стандартів Раші, місцями їх перепльовуючи. І таких місць багато.
Я не думаю що такий закон пройде. Я думаю що це поки перевірка що може пролізти. Пропоную зробити репост і сказати їм про те, як же вони б****ь задовбали. Вони це: Вінник, Чорновол, Тимчук і весь комітет імені Пашинського.
Якщо пояснити цей закон тезово то він означає:
1. Повну втрату вами анонімності. Від слова “взагалі”
2. Можливість блокування неугодних сайтів без суду
3. Неадекватні витрати на обладнання, щоб пан майор міг за нами підглядати
Навіть яник 16 січня не заходив так далеко в політиці щодо Інтернету. Може він просто був тупим, а Вінник вважає себе розумнішим? Може пішов він на? Що скажете?".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...