"Тут наші обранці сьогодні хочуть пропихнути черговий диктаторський закон", - пише у своєму блозі Віталій Дейнега, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Закон, якщо коротко, швидко наближує нашу політику в Інтернеті до найкращих стандартів Раші, місцями їх перепльовуючи. І таких місць багато.
Я не думаю що такий закон пройде. Я думаю що це поки перевірка що може пролізти. Пропоную зробити репост і сказати їм про те, як же вони б****ь задовбали. Вони це: Вінник, Чорновол, Тимчук і весь комітет імені Пашинського.
Якщо пояснити цей закон тезово то він означає:
1. Повну втрату вами анонімності. Від слова “взагалі”
2. Можливість блокування неугодних сайтів без суду
3. Неадекватні витрати на обладнання, щоб пан майор міг за нами підглядати
Навіть яник 16 січня не заходив так далеко в політиці щодо Інтернету. Може він просто був тупим, а Вінник вважає себе розумнішим? Може пішов він на? Що скажете?".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....