Найбільша помилка української незалежності - не відмова від ядерного статусу, як запізніло кається другий президент України Леонід Кучма, - а відмова від статусу країни, яка готова воювати.

«Для чого нам армія, якщо ми ні на кого не нападаємо?», - цей мем тримав дискурс української політики до 2014 року. Про це у своєму блозі пише український політолог і блогер Сергій Таран, передають Патріоти України.
За його словами, зараз це здається трагічної дурістю, за яку ми платимо найвищу ціну. Всі прекрасно могли бачити вчора велич військового параду на Хрещатику. Політолог вважає, що, чомусь є таке відчуття, що ми з вами точно не повторимо помилок пострадянського роззброєння.
Сергій Таран зазначає, що є одне «але». Скоро вибори, і нам знову запропонують «мир». Тільки за це треба буде забути про НАТО, пробачити «мишебрятьям», - знову відмовитися від статусу країни, яка готова за себе воювати. Кожен українець знає, що в його оточенні є друзі або знайомі, які за таку відмову готові голосувати. Важливо таким людям розповісти, що після їх голосування «миру» не буде.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України.
. Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...