Нею він поділився, відповідаючи на запитання про те, чи не очікує Росію такий самий стрімкий крах, як свого часу СРСР. Цимбалюк зазначив, що не бачить зараз жодних передумов для такого масштабного геополітичного перелому. Він також нагадав, що відступ СРСР з окупованих країн Європи був пов'язаний з тим, що він не міг годувати захоплені території і самого себе. Отже, причиною його розпаду стала економічна політика глухого кута.
"Щоб у Росії щось змінилося, у них має сильно похитнутися економічний стан. А зараз там у них проблеми є, але в такому ключі вони можуть жити десятиліттями, змінюючи навіть президентів. Тому, мені здається, з точки зору економіки — не все так сумно, як багатьом хотілося б. Може, тільки зараз починають ці санкції діяти", — сказав журналіст.
Він додав, що особливістю всіх революцій є непередбачуваність і неможливість спрогнозувати їхній підсумок. Однак зараз, на його думку, такий сценарій у Росії малоймовірний. "Я не прихильник роздумів на тему "коли розвалиться Росія". Бо це елемент самообману: ніби як, почекайте-почекайте, ще трошки і нам стане простіше. Це не так. Ця країна завжди буде сильною і завжди буде нам погрожувати. І щоб залишитися на політичній карті світу, треба самим змінюватися, а не чекати, коли у них там щось зміниться", — наголосив Цимбалюк.
Російський диктатор Володимир Путін перестав подобатися американському президенту Дональду Трампу. Ставлення президента США до ватажка Кремля змінилося після їхньої телефонної розмови ввечері 3 липня. Зі свого боку Путін сприймає поведінку Заходу як сл...
Політолог та директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко вважає, що Китай демонстративно показує світові: Росія - це його зона впливу. Кремль загруз у війні з Україною, яку хотів завершити за кілька тижнів, і при цьому не стає...