Хіти тижня. Не відступлять: У США попередили Україну про атаку Росії

Нацрозвідка США попереджає, що Росія може спробувати використовувати кібератаки для того, щоб вплинути на президентські вибори на Україні, повідомляють Патріоти України.

"Ми очікуємо, що Росія використовує кібертехнології для того, щоб вплинути на майбутні президентські вибори на Україні", - сказав директор Нацрозвідка США Ден Коутс на слуханні в сенатському комітеті у справах розвідки у вівторок, 29 січня.

Вибори в Україні пройдуть 31 березня 2019 року. ЦВК вже зареєструвала більше 20 кандидатів у президенти.

Хіти тижня. "Зеленський розділив Україну": Казарін вказав на серйозну небезпеку

п’ятниця, 20 вересень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський розділив українське суспільство на дві нерівноцінні групи - тих, хто беззастережно вірить главі держави і тих, хто абсолютно йому не довіряє. Таку думку в своєму блозі для LIGA.net висловив український журналіст Павло Каз...

Хіти тижня. "Поэтому в "Вагнере" - новый массовый набор?": Гіркін відреагував на слова Лаврова про "завершення" війни в Сирії

п’ятниця, 20 вересень 2019, 2:00

Заява спікера МЗС РФ навряд чи відповідає дійсності. «Война в Сирии закончилась. Поэтому в „Вагнере“ — новый массовый набор в „песочницу“. Вот и думай — кто в данном случае выглядит полным дураком: Лавров или Пригожин?».