Хіти тижня. "Не збираємося здаватися": Угорщина прийняла чергове рішення проти України

Петер Сійярто заявив, що Угорщина підтримує територіальну цілісність України, але буде слідувати своїй політиці щодо захисту інтересів своєї громади на українській території.

Петер Сійярто. Фото: РБК.

Угорщина блокуватиме проведення засідань Комісії НАТО-Україна доти, "поки Україна не припинить систематичні порушення прав угорської громади". Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто після завершення першого дня міністерської зустрічі НАТО в Брюсселі, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу угорського відомства.

Він заявив, що Угорщина підтримує територіальну цілісність України, але буде слідувати своїй політиці щодо захисту інтересів своєї громади на українській території. "На нас чинять сильний тиск, щоб віддати цю позицію. Якщо ми здамося, у нас не буде ніяких інших ресурсів для участі в житті угорської громади", - сказав він.

Міністр зазначив, що захист прав меншин невіддільний від питань безпеки. "Угорщина може розблокувати своє право вето, якщо українці зроблять необхідні кроки для відновлення прав угорської громади, яка проживає на їх території, що відповідає двостороннім угодам і міжнародному праву. М'яч на стороні України", - додав міністр.

Путін зрозумів, що йому загрожує смерть у разі ядерного удару по Україні, - Піонтковський

субота, 1 жовтень 2022, 11:56

Президент Російської Федерації Володимир Путін усвідомив, що у випадку ядерного удару по Україні його вб'ють. Про це розповів російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України. "Йому дали зрозуміти, що в разі ядерної ат...

"Котел" готовий: У районі Лимана зосереджено від 2,5 до 5 тис. російських військових, - Селезньов

субота, 1 жовтень 2022, 11:44

Військовий експерт, речник Генерального штабу ЗСУ (2014–2017 рр.) Владислав Селезньов зауважив, що у Лимані перебувають російські військові, які призвані за системою БАРС. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо". "За різними оцінками у районі Ли...