Хіти тижня. "Недонадімперію" вже не врятувати: Блазень Путіна пророкує Москві сумну долю після отримання Україною Томосу (відео)

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський визнав, що президент України Петро Порошенко правий в твердженнях про те, що Москва перестане бути «третім Римом» після отримання автокефалії української церквою.

Про це він заявив 26 вересня в ефірі одного з путінських пропагандистських телеканалів, передають Патріоти України.

На думку Жириновського, католики і протестанти вже «зовсім мляві», а єдиною потужною християнською релігією залишилося православ'я, єдність якого хочуть розколоти. Він вважає, що напад Росії на Грузію в 2008 році був викликаний тим, що країни Заходу хотіли посварити православних грузинів з росіянами.

«А теперь самый страшный удар — православная Украина. Оторвать православных Украины от русских. И президент Украины Петр Порошенко заявляет, что Украина становится самой большой православной страной. Вы представляете, он частично прав. Потому что в Украине все приходы и церкви, храмы, монастыри были сохранены. А в основном разрушены в России руками большевиков в Кремле. Казалось бы, разрушают церковь по всей советской стране. Нет, в основном по этнической России сжигают, разрушают. В Украине сохранилось, и там сегодня реально больше приходов, монастырей. Если они получают автокефалию, то они провозглашают себя уже главной православной страной и говорят уже, что Москва теперь не третий Рим»,— резюмуав він.

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...