Хіти тижня. Неймовірну брехню кремлівських пропаганд*нів про Україну зібрали в одному відео

У соцмережі опублікували збірний відеоролик, що включає уривки з ефірів російського телебачення за останні роки.

Відео, опубліковане російським журналістом і блогером Олександром Тверським, демонструє те, як працює російська пропагандистська машина проти України, передають Патріоти України.

Зокрема, там є уривки випусків новин російського ТБ про те, що в Україні використовують працю рабів, практикують канібалізм, а з Донбасу хочуть зробити бантустан.

Відео викликало широкий резонанс в мережі. Користувачі активно діляться коментарями.
«Боже, какой бред! И это говорят взрослые люди, кем-то еще уважаемые и считающие себя достаточно умными… Тошнит… ощущение, что я снегиря съела», - написала одна з читачок поста.
Одна із захисниць тварин захотіла дізнатися адреси зооборделей, про які було розказано в відео, щоб дізнатися чи не порушуються там права тварин.
«Как жительнице Европы, защитнице животных, очень бы хотелось узнать адреса зооборделей, чтобы посмотреть, не нарушаются ли санитарные условия и часто ли приходит зоогинеколог к работникам этой профессии? А так же хотелось посмотреть список 58 видов геев, а то ходишь, не замечаешь, а они каааак прыгнут!» - написала вона.

Хіти тижня. Щось пішло не так: Москва розкрила інтригу щодо зустрічі Путіна із Зеленським у Єрусалимі

субота, 25 січень 2020, 6:00

Зустріч голів двох держав не відбулася. Про це заявив прессекретар Дмитро Пєсков попередньо зазначивши, що президент України Володимир Зеленський скасував візит на Всесвітній форум пам’яті Голокосту, на якому був присутній президент РФ Володимир Путін,...

Хіти тижня. Розчарування року: У "ЛДНР" різко змінилося ставлення до Зеленського

субота, 25 січень 2020, 0:35

У Москві зрозуміли, що Зеленський не готовий йти на поступки Росії і включати Донбас до складу України на умовах Кремля. Відомий український журналіст Денис Казанський підкреслив радикальну зміну в риториці з боку бойовиків "ДНР" щодо президента Володи...