Хіти тижня. "Немає грошей навіть на мультфільм": Росія вкрала хвалену ракету "Циркон" у американців, викриття грандіозного фейку (фото, відео)

Новітня російська гіперзвукова ракета "Циркон", якою хваляться і погрожують у Кремлі, виявилася картинкою американської ракети Boeing X-51, опублікованою ще в 2009 році, повідомляють Патріоти України.

Як з'ясували користувачі соцмереж, в травні 2013 року США провели її успішні випробування над Тихим океаном. Ракета була запущена з борту літака B-52.

"Все розікрали - немає навіть грошей на Союзмультфільм", "Ракети "Цирк 1", "Цирк 2" і "Цирк 3" до бою готові!", "Новітній і такий, що не має аналогів в світі, підводний човен "Осика" із ракетами "Плющ "на борту став на бойове чергування у всіх телевізорах Росії", - сміються в соцмережах.

Рашазаміщення: На модернізовані МіГ-29 почали вішати новітні українські керовані ракети

четвер, 28 травень 2020, 20:40

В ЗСУ розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2, повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал. Як ми вже писали, напередодні розпо...

З архіву ПУ. "Прилетел тайно. Всем дали выходной": Путіна засікли в несподіваному місці

четвер, 28 травень 2020, 20:30

Президент РФ, який розповідав, що молиться щодня, відправився із візитом в монастир. Чи чує Бог підступного вбивцю 10 000 українців і десятків тисяч сирійців, чи затуляє виха? І коли ж позбавиш, Господи, світ від цього упиря? Президента Росії Володимир...