Хіти тижня. Несподівано: У Росії назвали Україну союзником у війні з США

Росіяни все ще розраховують, що Україна повернеться під "протекторат" Москви.

Ілюстрація: 12millionov.com

Російський військовий експерт Костянтин Сівков вважає, що Україна реально може допомогти Росії в разі війни проти США. Таку несподівану думку він висловив у своїй статті в журналі "Військово-промисловий кур'єр", повідомляють Патріоти України.

"Близькі в етнокультурному відношенні з російським населенням, що говорять з ним однією мовою, вони будуть незамінні при веденні спеціальних дій з попереднім потайним розгортанням" - заявляє експерт.

Варто відмітити, що Костянтин Сівков - доктор військових наук, член-кореспондент Російської академії ракетних і артилерійських наук, капітан першого рангу.

На думку Сівкова, "сценарій війни НАТО з Росією вже реалізується", але крім НАТО Росії також загрожують зі Сходу. "Китай і Японія введуть війська до Східного Сибіру, на Сахалін і Курили" в разі успіху США і їх союзників. Мабуть тому російський експерт придумав використовувати в якості союзників українців.

Серед інших ідей Сівкова - створення надпотужних боєголовок, здатних "ініціювати на території США катастрофічні геофізичні процеси, наприклад, виверження супервулкану Йеллоустоун".

Резонанс тижня. На Донбасі три дні тому за загадкових обставин зник боєць 10-ї бригади: Сьогодні тіло загиблого повернули окупанти

понеділок, 12 квітень 2021, 1:00

У вівторок, 6 квітня, з тимчасово окупованої території Донбасу повернули тіло військовослужбовця 10-ї гірсько-штурмової бригади, який зник безвісти минулого тижня. У командуванні бригади повідомили, що зникнення військовослужбовця виявили ввечері у суб...

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...