
"А вы пацанов в сводку добавили, которые сегодня на "минусе" погибли, или опять спишите, уроды?" - звернувся один з "ДНРівців" до військового керівництва "республіки".
У штабі ООС підтвердили втрати у ворога. Згідно ранкового зведення ЗСУ, за 15 грудня армія РФ втратила 3 найманці, ще 8 чоловік були відправлені на лікарняні ліжка.
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...