Хіти тижня. Нікуди вони, голубчики, не втечуть: Волкер пояснив, чому США вводять санкції проти Росії поетапно

За словами Волкера, економічні санкції будуть тільки посилюватися і далі, якщо Росія не змінить свою поведінку.

Конгрес і адміністрація президента США роблять кроки для тиску на Росію. Про це повідомляє офіційний представник Сполучених Штатів в Україні Курт Волкер, передають Патріоти України.
«Я переконаний, що тиск буде рости, - зазначив спецпредставник США з питань України. - Ви бачили це і від адміністрації США - кожні кілька місяців вводяться нові санкції через те, що Росія не досягає прогресу ні з яких питань, з яких ми висловили свою стурбованість. Це включає Сирію. Це включає України. Це включає дотримання прав людини, справу Скрипаля», - говорить він.
За словами Волкера, економічні санкції будуть тільки посилюватися і далі, якщо Росія не змінить свою поведінку. «Ми вводимо санкції шар за шаром. Ви також бачите ініціативи від Конгресу. До цього спонукає і поведінка Росії, як і бажання продовжувати тиснути на адміністрацію. Видно, що відбувається рух з обох сторін. Він триватиме», - акцентував він.

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...