Хіти тижня. Нюхав гриби і їв з землі: У мережу потрапило "дике" відео з Путіним

Президент Росії Володимир Путін під час вихідних у Республіці Тива ходив по горах і сплавлявся по річці, повідомляють Патріоти України.

На відео з відпустки він гуляє разом з директором Саяно-Шушенского заповідника Геннадієм Кисельовим, главою республіки Шлюбні Кара-оол, міністром оборони Сергієм Шойгу і директором Федеральної служби безпеки Олександром Бортниковим.

На записі видно, як Путін нюхає зібрані гриби і їсть немиті зірвані ягоди. Як розповів прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, глава Росії по шляху в Кемерово вирішив вилетіти раніше, щоб провести вихідні в Туві на Єнісеї.

Хіти тижня. "США приготовили плохие новости для Путина. Это удар по статусу сверхдержавы", - журналіст

неділя, 31 травень 2020, 17:00

"Россия договор не соблюдает. До тех пор, пока она не будет соблюдать, мы из договора выйдем. Тогда они вернутся и захотят заключить новую сделку", - Дональд Трамп в своем фирменном стиле бизнесмена объяснил причины, по которым Соединенные Штаты через ...

Хіти тижня. Захисники України під Авдіївкою ювелірно накрили позиції окупантів (відео)

неділя, 31 травень 2020, 15:00

Зявилося відео від волонтера Романа Доніка, на якому показан обстріл траншей російських окупантів, які розмістили свої позиції серед напівзруйнованих будинків. «Наочний посібник з ефективності використання коптерів для коригування», — написав волонтер....