Хіти тижня. Ну, тепер "Моську" точно розірвуть: ФБР виявило, що за кривавими заворушеннями "конфедератів" на півдні США стояла Москва

​Російські спецслужби підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах. Америка такого не пробачить. В очах розгніваних громадян цей злочин не поступається втручанням у вибори, і знов «гібридний» ворог діяв через соцмережі.

Заворушення націоналістів в американському Шарлотсвіллі в серпні 2017 року спровокували кремлівські спецслужби. Про причетність РФ з заворушень повідомило CNN, посилаючись на конгресмена від Республіканської партії Тома Гаррета, зазначають Патріоти України.

Нагадаймо, заворушення спалахнули 12 серпня минулого року в Шарлотсвіллі через рішення місцевої влади демонтувати пам'ятник генералу Роберту Лі. На вулицю вийшли націоналісти і їх противники, що вилилося в масове побоїще. В результаті зіткнень близько 30 громадян постраждали, 1 людина загинула.

За словами конгресмена Гарретта, кілька місяців тому відбувся закритий брифінг ФБР, де озвучили результати розслідування по Шарлотсвіллю. Там було сказано, що РФ "роздула вогонь" зіткнення. Подробиці не озвучувалися. Однак раніше ходили чутки, що кремлівські спецслужби через соцмережі підбурювали американців, "граючи" на болючих для нації "струнах": расову проблему, релігії, історії та інше.

"Вони використовують події, подібні до цієї" расової "битві", - підкреслив Гаррет, уточнивши, що це дуже небезпечно, так як здатне посіяти хаос в США. Скоріш за все, саме цього Кремль і домагається. Новина "підірвала" американську громадськість. Не виключено, що й це втручання послужить для Вашингтону приводом посилити санкції проти путінського режиму.

У Франції на обкладинці журналу розмістили "пікантну" карикатуру на Ердогана: фото

середа, 28 жовтень 2020, 16:56

Паризький щотижневий сатиричний журнал Charlie Hebdo ("Шарлі Ебдо") опублікував на обкладинці номера, який вийде 28 жовтня, карикатуру на президента Туреччини Тайіпа Ердогана. Відносини між двома країнами загострилися після того, як 18-річний виходець ...

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...