Хіти тижня. "Обложим вас, черт побери!" : Трамп влаштував істерику і пригрозив ЄС

Американський президент Дональд Трамп виступив з новою погрозою на адресу Європейського союзу, зазначивши, що Брюссель повинен співпрацювати на торгових переговорах або Вашингтон "обкладе його тарифами, чорт забирай", повідомляють Патріоти України.

"Європейський Союз дуже, дуже жорсткий. Дуже, дуже жорсткий. Вони не допускають нашу продукцію. Вони не допускають нашу сільськогосподарську продукцію", – заявив Трамп.

За його словами, в певних питаннях ЄС навіть жорсткіший, ніж Китай. Крім того, Трамп звинуватив Брюссель у тому, що він встановлює "великі тарифи" на американські автомобілі, "тоді як ми майже нічого не встановлюємо, коли вони відправляють нам свої машини".

Зокрема, тариф ЄС на автомобілі становить 10%, а тариф США – 2,5%. Брюссель хоче домовитися про зниження автомобільних тарифів з Вашингтоном у рамках планованої торгової угоди, але поки американська сторона відкинула переговори з цього питання.

У свою чергу Вашингтон підштовхує ЄС до включення сільського господарства в переговори, від чого Брюссель відмовляється.

Вже до середини травня Трамп повинен вирішити чи вводити тарифи, які можуть бути встановлені на рівні 25%, на імпорт автомобілів з Європи. "Ми подбаємо про це... Вони повинні зустрітися ... Якщо ви не зустрінетеся, ми обкладемо вас тарифами, чорт забирай! І вони збираються зустрітися", – резюмував Трамп.

Цифри неприємно вражають: Нардепи масово прогулюють Раду

вівторок, 19 листопад 2019, 12:44

Лише 299 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради в листопаді. У Верховній Раді України досі актуальна проблема прогульників. Так, в листопаді 2019 року через 423 народних депутатів усі сім пленарних засідань відвідали 299 депутатів – 70% від с...

"Зараз їй просто не дають "солоденького": Зеленський прокоментував перехід Тимошенко в опозицію

вівторок, 19 листопад 2019, 11:44

Президент підтвердив, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди. Президент України Володимир Зеленський підтвердив те, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди ще на початку його каденції. Про це він повідомив на своїй ...