Хіти тижня. "Обложим вас, черт побери!" : Трамп влаштував істерику і пригрозив ЄС

Американський президент Дональд Трамп виступив з новою погрозою на адресу Європейського союзу, зазначивши, що Брюссель повинен співпрацювати на торгових переговорах або Вашингтон "обкладе його тарифами, чорт забирай", повідомляють Патріоти України.

"Європейський Союз дуже, дуже жорсткий. Дуже, дуже жорсткий. Вони не допускають нашу продукцію. Вони не допускають нашу сільськогосподарську продукцію", – заявив Трамп.

За його словами, в певних питаннях ЄС навіть жорсткіший, ніж Китай. Крім того, Трамп звинуватив Брюссель у тому, що він встановлює "великі тарифи" на американські автомобілі, "тоді як ми майже нічого не встановлюємо, коли вони відправляють нам свої машини".

Зокрема, тариф ЄС на автомобілі становить 10%, а тариф США – 2,5%. Брюссель хоче домовитися про зниження автомобільних тарифів з Вашингтоном у рамках планованої торгової угоди, але поки американська сторона відкинула переговори з цього питання.

У свою чергу Вашингтон підштовхує ЄС до включення сільського господарства в переговори, від чого Брюссель відмовляється.

Вже до середини травня Трамп повинен вирішити чи вводити тарифи, які можуть бути встановлені на рівні 25%, на імпорт автомобілів з Європи. "Ми подбаємо про це... Вони повинні зустрітися ... Якщо ви не зустрінетеся, ми обкладемо вас тарифами, чорт забирай! І вони збираються зустрітися", – резюмував Трамп.

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...