Угорська сторона повинна відкликати свого консула в Берегові найближчим часом, в іншому разі Україна сама вишле консула з країни. Про це в понеділок, 1 жовтня, заявила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца, передають Патріоти України.
"Українська сторона сама запропонувала угорській відкликати консула в Берегові у зв'язку з порушенням ним Віденської конвенції про консульські відносини і законодавства України. Якщо вони не відкличуть, то ми самі приймемо рішення про те, що він повинен залишити територію України і припинити діяльність в Україні", - сказала вона.
Як повідомлялося раніше, минулого тижня в Мережі з'явилося відео, зняте в консульстві в Берегові, на якому видно чоловіка, який допомагає прийняти присягу, і жінку, яка інструктує тих, хто отримав паспорти Угорщини, приховувати цей факт від української влади.
Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що угорський консул буде позбавлений акредитації і незабаром залишить Україну. Будапешт пригрозив у відповідь висилкою українського консула. Також в Угорщині заявили, що не мають наміру відкликати консула.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...