Хіти тижня. ''Онитаместь!'': Кремлівський пропаганд*н здав російських військових на Донбасі (відео)

Російський пропагандист, ведучий програми "60 хвилин" Євген Попов, визнав участь російських спецслужб у війні на Донбасі.

Євген Попов

"Конечно, там есть спецслужбы, глупо было бы это отрицать. И это естественно, когда идет война на нашей границе. Там, конечно же, будут работать специальные службы, чтобы, не дай бог, не перекинулось на территорию спокойной и благополучной страны под названием Россия", — сказав Попов у прямому ефірі програми, передають Патріоти України.

Журналіст Денис Казанський звернув увагу на заяву ведучого. "Ведущие федерального канала "Россия-1" уже открыто признают, что спецслужбы РФ работают на оккупированной территории, в ОРДЛО. Чем дальше, тем больше признают свое участие в войне. Скоро совсем перестанут скрывать и миф о "гражданской войне" окончательно рухнет", — наголосив він.


РФ не платить "добровольцям", яких відправили на війну в Україну - окупантам не вистачає навіть їжі

неділя, 14 серпень 2022, 9:43

Країна-агресор Росія "кинула" так званих добровольців, яких заманювали на війну в Україну грошима та пільгами. У результаті такі окупанти залишилися ні з чим. Більше того, РФ не забезпечує своїх військових злочинців навіть їжею та боєприпасами. Про це ...

Звинувачують "дух бандерівщини": У Росії "проговорилися", навіщо їхня армія знищує українські міста (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 9:29

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв'язаної 24 лютого, передають Патріоти України. У цьому зізнався політик з РФ, член партії "За правду" Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку кур...