Хіти тижня. Оскільки Будапештський меморандум не працює: Порошенко анонсував створення нових потужних ракетних систем

Сучасні системи озброєння стануть стратегічним чинником стримування російського агресора.

Петро Порошенко. Фото: Рейтерс.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна має право створити для самозахисту потужні ракетні комплекси. Таку заяву глава української держави зробив на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в середу, 6 березня, в Києві, передають Патріоти України.

"З огляду на, що Будапештський меморандум блокується Росією, а тому не діє, а членами НАТО ми поки не стали, тому що блокувалося це аж до 2014 року, ми повинні серйозно задуматися над додатковим зміцненням оборонного потенціалу нашої держави. Я наголошую на нашому праві створювати сучасні ефективні системи озброєння для самозахисту, в тому числі і потужні ракетні комплекси", - сказав президент.

За його словами, це дозволить українській армії отримати нові можливості для ураження противника на значні дальності. Сучасні системи озброєння при цьому стануть стратегічним чинником стримування російського агресора.

"Випробування завершені. Завершено успішно", - додав глава держави. Порошенко зазначив також, що армія України підготовлена краще, ніж будь-коли, в тому числі і завдяки сучасному озброєнню, яке надійшло до ЗСУ.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...