Хіти тижня. Остання "екскурсія" "туриста Путіна": Російські телепропагандисти показали весь матеріал, відзнятий під час загибелі комбрига "Пятнашки" (відео)

​Ватажка "інтернаціональної бригади" росіянина Олег Мамієва вбило в окопі 17 травня під час запису репортажу пропагандистів "Росії 1". Показова екскурсія наступника слави Гіві і Мотороли виявилась фатальною для відомого найманця.

У повному відео телеканалу видно, що командир бойовиків показував російським журналістам роботу станкового автоматичного гранатомету. Схоже на те, що «гібриди» провокували обстріл позицій ЗСУ, щоб показати вдячним глядачам Кисельова тяжкі будні захисників скреп. Ну що ж, сюжет вийшов на славу, констатують Патріоти України.

Останніми словами Олег Мамієва стали: "Підемо, покажу тобі роботу АГСа". Після цього вони з оператором вийшли з укриття і потрапили під розрив гранати.

Тепер не вийде "сухим з води": Cуд Нью-Йорка попередньо визнав Трампа винним у шахрайстві

середа, 27 вересень 2023, 8:33

Як пише Bloomberg, суд Нью-Йорка визнав, що колишній президент США Дональд Трамп міг скоїти шахрайство, пов’язане з перебільшенням своїх статків у фінансовій звітності з метою отримання більших і вигідніших кредитів. Суддя суду округу Мангеттен Артур Е...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 27 вересня

середа, 27 вересень 2023, 8:15

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.09.24 орієнтовно становлять: