У російських ЗМІ повідомляють про те, що вбили останнього підписанта Мінських угод і ніхто не згадує про те, що десь на території РФ повинен знаходиться інший підписант - колишній ватажок угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Андрій Діхтяренко, передають
Патріоти України.
"Так, стоп-стоп. Ось він, момент істини. У російських медіа стоїть вселенський стогін, мовляв, вбили останнього підписанта Мінських угод, все пропало. І ніхто не згадує, що, начебто, десь в Росії повинен перебувати живий-здоровий інший підписант Мінська Ігор Венедиктович Плотницький, який ніби спокійнісінько поїхав з Луганська в листопаді минулого року після путчу.
По телику кого тільки не включають: Жириновського, Зюганова - але тільки не колишнього ватажка "ЛНР". Погодьтеся, це дивно.
Покажіть же Плотницького! Або зізнайтеся, що його немає в живих", - сказано в повідомленні.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...