Хіти тижня. "Останній підписант Мінських угод": Від Кремля вимагають продемонструвати екс-ватажка "ЛНР"

У російських ЗМІ повідомляють про те, що вбили останнього підписанта Мінських угод і ніхто не згадує про те, що десь на території РФ повинен знаходиться інший підписант - колишній ватажок угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Андрій Діхтяренко, передають Патріоти України.
"Так, стоп-стоп. Ось він, момент істини. У російських медіа стоїть вселенський стогін, мовляв, вбили останнього підписанта Мінських угод, все пропало. І ніхто не згадує, що, начебто, десь в Росії повинен перебувати живий-здоровий інший підписант Мінська Ігор Венедиктович Плотницький, який ніби спокійнісінько поїхав з Луганська в листопаді минулого року після путчу.
По телику кого тільки не включають: Жириновського, Зюганова - але тільки не колишнього ватажка "ЛНР". Погодьтеся, це дивно.
Покажіть же Плотницького! Або зізнайтеся, що його немає в живих", - сказано в повідомленні.
Опублікував: Олег Устименко

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...

Інцидент в Ормузській протоці: Обстріл катарського танкера Іраном створює ризити нового закриття нафтової артерії світу

неділя, 28 червень 2026, 5:50

В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...