У російських ЗМІ повідомляють про те, що вбили останнього підписанта Мінських угод і ніхто не згадує про те, що десь на території РФ повинен знаходиться інший підписант - колишній ватажок угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Андрій Діхтяренко, передають
Патріоти України.
"Так, стоп-стоп. Ось він, момент істини. У російських медіа стоїть вселенський стогін, мовляв, вбили останнього підписанта Мінських угод, все пропало. І ніхто не згадує, що, начебто, десь в Росії повинен перебувати живий-здоровий інший підписант Мінська Ігор Венедиктович Плотницький, який ніби спокійнісінько поїхав з Луганська в листопаді минулого року після путчу.
По телику кого тільки не включають: Жириновського, Зюганова - але тільки не колишнього ватажка "ЛНР". Погодьтеся, це дивно.
Покажіть же Плотницького! Або зізнайтеся, що його немає в живих", - сказано в повідомленні.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....