Хіти тижня. Оце так: На пляжах Польщі знайшли сигнальні ракети з російських підводних човнів (фото)

Теоретично сигнальні ракети не становлять загрози, однак як будь-який об'єкт військового походження можуть бути небезпечними.

Фото: rmf24.pl

Протягом кількох днів щонайменше у трьох місцях на польських пляжах знаходили сигнальні ракети з підводних човнів російського виробництва, повідомляють Патріоти України з посиланням на RMF24.

Були знайдені сигнальні ракети КСП. Їх також називають сигнальними буями і походять вони з підводного човна класу "Кіло". У польському флоті єдиним таким є підводний човен ORP Orzeł. Як запевняють моряки, ракети не могли бути випущеними з цього човна.

Військові припускають, що росіяни могли використати ракети на морському полігоні в Балтійському морі під час навчань. Відомо, що клас "Кіло" - російський підводний човен, але росіяни випускають такі судна не тільки для своїх потреб, але й для експортних цілей.

Ракети, виявлені на польських пляжах, використовуються для позначення позиції судна. Найчастіше їх використовують у випадку аварійного виходу субмарини на поверхню або у разі дотримання так званого радіомовчання, щоб позначити, наприклад, початок реалізації якогось завдання чи вправи.

У польському флоті не беруться сказати, коли були використані ракети, оскільки після вистрілювання вони тривалий час лишаються на поверхні води і можуть тижнями дрейфувати у морі.

З'явились документи із "моїм" підписом, які я не підписувала: Голова Харківської обради заявила про спробу її дискредитувати

середа, 30 листопад 2022, 20:15

Тетяна Єгорова-Луценко сподівається, що депутати підтримають рішення щодо позбавлення двох депутатів облради, Ігоря Райніна та Володимира Святаша, звання "Почесний житель Харківської області". Вони стануть першими у списку на позбавлення регалій, але н...

Нардепка від ОПЗЖ вирішила скласти повноваження, натякнувши на поважну причину

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Нардепка від ОПЗЖ Юлія Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень. Про це в середу, 30 листопада повідомила пресслужба ОПЗЖ в Telegram, передають Патріоти України. За її словами, рішення було прийнято у зв’язку з сімейними обставина...