Хіти тижня. Оце так: Суд передав росіянам права на магістральний трубопровід, що проходить Україною, - нардеп

Кошти від нелегального продажу нафтопродуктів можуть піти на фінансування прокремлівських ЗМІ в Україні.

Ілюстрація: sharij.net

Верховний суд України ухвалив рішення про виведення української ділянки магістральних трубопроводів із державної власності та передання в користування російським комерційним структурам і компаніям, афільованим із лідером руху "Український вибір" Віктором Медведчуком. Про це 26 червня написав у своєму Facebook депутат Верховної Ради від "Батьківщини" Ігор Луценко, повідомляють Патріоти України.

Він посилається на ухвалу Верховного Суду від 30 травня, опубліковану в Єдиному реєстрі судових рішень. ВСУ залишив чинним рішення Господарського суду Рівненської області та Рівненського обласного апеляційного господарського суду про визначення за дочірньою структурою російської компанії "Транснефтепродукт" права власності на трубопровід протяжністю 1433 км. Це ділянка нафтопродуктопроводів Самара - Західний напрямок і Грозний - Армавір - Трудова, яка проходить територією України.

"Хто не в курсі - це той самий трубопровід, через який команда Медведчука... качає контрабандні нафтопродукти в Україну з Росії і продає їх тут через мережі автозаправок, подібних до мережі GLUSCO. Прибутки шалені, оскільки фіскальні платежі тут мінімізовуються. На ці таким чином легалізовані кошти, гроші, імовірно, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, у нашій державі", - написав Луценко.

Нардеп стверджує, що юридичну підтримку Медведчук дістав в Адміністрації Президента. "Трубопровід - у державній власності, а володіння магістральними нафто- та газогонами законом закріплено виключно за державою Україна? Не проблема, коли є прикриття з боку Адміністрації Президента і контрольованих нею судів!" - ідеться у публікації.

Суди в Рівному і Верховний Суд погодилися з аргументами росіян, що трубопровід втратив магістральне значення, і після кількох перероблень його слід уважати новим об'єктом. Луценко сподівається, що держава не припинить боротьби за трубопровід.

Німеччина офіційно відповіла на запит Москви про пришвидшений запуск "Північного потоку-2"

понеділок, 6 грудень 2021, 20:29

Влада Німеччини категорично відкинула можливість запуску в експлуатацію газопроводу "Північний потік - 2" без проведення сертифікації, передають Патріоти України. Представник Федерального міністерства економіки та енергетики ФРН Ніна-Марі Гюттлер у ход...

Перевіримо рівно за 12 місяців: У 2022 році всі ветерани АТО/ООС, що стоять у черзі, отримають квартири, – Зеленський

понеділок, 6 грудень 2021, 20:23

У 2022 році всі ветерани Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, які стоять у черзі на житло, отримають квартири. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України. "Наступного року вперше з початку 2014 р...