Хіти тижня. Палить нічну техніку та очі бійцям: На Донбасі російські окупанти почали застосовувати сучасну лазерну зброю

Спостерігається суттєве загострення на Луганщині. У небі посилено кружляють ворожі дрони, а на землі чатують підсилені снайперські групи.

"Гібридний" військовий корпус «ЛНР» почав застосовувати проти ЗСУ сучасну лазерну зброю російського виробництва, яка спалює прилади нічного бачення та травмує очі бійців, зазначають Патріоти України.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. Українські військові кажуть, що на передовій у районі Станиці Луганської ворожий лазер працює постійно. Крім того, в небі кружляють ворожі дрони, а на землі чатують снайперські групи. За словами вояків ЗСУ, війна тут тиха, але дуже небезпечна.

Росія спіймана на друку фальшивих грошей. Сторони нарощують військову допомогу своїм лівійським союзникам.

понеділок, 1 червень 2020, 0:40

Війна в Лівії та огляд подій на Близькому сході. Лівія: Лівійська армія досягла прогресу в районах старого міста та аеропорту на півдні Триполі. Нові відео боїв, зняті з БПЛА також стали доступні в мережі. Після виходу хафтарівських найманців на Вагнер...

Хіти тижня. "​Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - Вадим Лукашевич

понеділок, 1 червень 2020, 0:35

"Судя по всему, Россия с позором проиграла первую русско-турецкую войну современности", - пише у своєму блозі Вадим Лукашевич, передають Патріоти України, і продовжує: