Хіти тижня. Паніка в Луганську: Окупанти заявляють про теракт

«Народна міліція ЛНР» вже зробила заяву для луганчан, що «українські диверсанти» готують ряд «терактів» на території «республіки».

У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

Сьогодні в центрі окупованого Луганська прогримів вибух. Про вибух повідомили одночасно декілька пабліків в соцмережі Twitter, передають Патріоти України.

При цьому деякі джерела поділилися інформацією, що днями на Донбас приїхав куратор «республік» Владислав Сурков. Інформація про вибух в з'явилася і в групі «Інший Луганськ», а ще на сторінці користувача під ніком «ЛНР» (Коливано-Бджоларія).

На даний момент інформації про вибух мало, але «народна міліція ЛНР» зробила заяву для луганчан, що «українські диверсанти» готують ряд «диверсій і терактів» на території «республіки», в зв'язку з чим жителів «ЛНР» закликали в ці дні бути особливо пильними.
Так, представник «НМ» Андрій Марочко зазначив: «У найближчі дні можуть бути прийняті спроби організації серії терактів і диверсій для зриву святкування Дня Перемоги і дня республіки. Також найближчим часом ми очікуємо провокацій з боку військовослужбовців ЗСУ в зв'язку з прибуттям в район населеного пункту Троїцьке групи журналістів німецького телеканалу ARD».


Хіти тижня. Як раніше на Балтиці: Британські винищувачі схопились з російськими провокаторами над Чорним морем

середа, 22 серпень 2018, 4:00

Винищувачі Сполученого Королівства Eurofighter Typhoon піднялися в повітря над Чорним морем і перехопили російські бомбардувальники Су-24 в кількості шести одиниць.

Хіти тижня. Знищити фінансову систему Росії: У США запропонували відключити РФ від світової доларової системи

середа, 22 серпень 2018, 2:00

США вирішили допомогти російській владі добитися перемоги на доларом, яку в якості курсу в травні проголосив президент РФ Володимир Путін.