Хіти тижня. Паніка в Луганську: Окупанти заявляють про теракт

«Народна міліція ЛНР» вже зробила заяву для луганчан, що «українські диверсанти» готують ряд «терактів» на території «республіки».

У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

Сьогодні в центрі окупованого Луганська прогримів вибух. Про вибух повідомили одночасно декілька пабліків в соцмережі Twitter, передають Патріоти України.

При цьому деякі джерела поділилися інформацією, що днями на Донбас приїхав куратор «республік» Владислав Сурков. Інформація про вибух в з'явилася і в групі «Інший Луганськ», а ще на сторінці користувача під ніком «ЛНР» (Коливано-Бджоларія).

На даний момент інформації про вибух мало, але «народна міліція ЛНР» зробила заяву для луганчан, що «українські диверсанти» готують ряд «диверсій і терактів» на території «республіки», в зв'язку з чим жителів «ЛНР» закликали в ці дні бути особливо пильними.
Так, представник «НМ» Андрій Марочко зазначив: «У найближчі дні можуть бути прийняті спроби організації серії терактів і диверсій для зриву святкування Дня Перемоги і дня республіки. Також найближчим часом ми очікуємо провокацій з боку військовослужбовців ЗСУ в зв'язку з прибуттям в район населеного пункту Троїцьке групи журналістів німецького телеканалу ARD».


Хіти тижня. Україна та Ізраїль підписали історичну угоду

середа, 23 січень 2019, 0:45

Останній рік-два стали переломними у стосунках двох держав. Особливо давалися взнаки російсько-українського "гібридного" протистояння. - Москва робила все, щоб перебити зближення Києва та Єрусалима. Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали У...

Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

середа, 23 січень 2019, 0:35

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.