Хіти тижня. Паніка в Луганську: Окупанти заявляють про теракт

«Народна міліція ЛНР» вже зробила заяву для луганчан, що «українські диверсанти» готують ряд «терактів» на території «республіки».

У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

Сьогодні в центрі окупованого Луганська прогримів вибух. Про вибух повідомили одночасно декілька пабліків в соцмережі Twitter, передають Патріоти України.

При цьому деякі джерела поділилися інформацією, що днями на Донбас приїхав куратор «республік» Владислав Сурков. Інформація про вибух в з'явилася і в групі «Інший Луганськ», а ще на сторінці користувача під ніком «ЛНР» (Коливано-Бджоларія).

На даний момент інформації про вибух мало, але «народна міліція ЛНР» зробила заяву для луганчан, що «українські диверсанти» готують ряд «диверсій і терактів» на території «республіки», в зв'язку з чим жителів «ЛНР» закликали в ці дні бути особливо пильними.
Так, представник «НМ» Андрій Марочко зазначив: «У найближчі дні можуть бути прийняті спроби організації серії терактів і диверсій для зриву святкування Дня Перемоги і дня республіки. Також найближчим часом ми очікуємо провокацій з боку військовослужбовців ЗСУ в зв'язку з прибуттям в район населеного пункту Троїцьке групи журналістів німецького телеканалу ARD».


Хіти тижня. "Это не рейтинг Путина упал, а камни с неба рухнули. Крымнашенская истерия переходит в скулёж", - блогер

середа, 17 жовтень 2018, 2:00

Холодильник росіян впевнено перемагає усі можливі технології російських пропагандистів. "Совет директоров ЕБРР утвердил новую стратегию для Украины на следующие пять лет. Особое внимание проектам в таких сферах, как приватизация, энергобезопасность, фи...

Хіти тижня. Бацька продався? - Лукашенко публічно підтримав Москву в питанні автокефалії для України

середа, 17 жовтень 2018, 1:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову відзначився неоднозначними заявами на адресу України, побічно піддавши критиці отримання автокефалії Українською православною церквою. У чому саме полягає розкол, Лукашенко не пояснив, проте дав зрозуміти, щ...