Хіти тижня. Партія "Основа" розкриває обличчя: Тепер зрозуміло, з ким Тарута пропонує домовлятися

Агітаційні біг-борди мультимільйонера Сергія Тарути вперто не говорили, між ким має бути зараз розрекламований «компроміс»...

Більше, ніж політична реклама сказала поведінка нардепа Сергія Тарути у Верховній Раді, коли той відмовився голосувати за закріплення в Конституції незмінності європейського вибору. Про це в своєму блозі зазначає політолог Сергій Таран, передають Патріоти України.
Він зазначає, що ще більше про Сергія Таруту сказало повторення на сьогоднішньому партз'їзді кремлівської мантри про необхідність «прямого діалогу між його сторонами». За словами політолога, ймовірно тепер можна очікувати, що незабаром побачимо такі ж борди десь в центрі Москви, або хоча б перед штабом окупаційних військ в місті Донецьку.

Відзначимо, що приблизно рік тому у всіх регіонах України почали активно розміщувати біг-борди про маловідому партію «Основа», обличчям якої став олігарх Сергій Тарута. Сам Тарута заявив, що не є лідером політсили, а є лише одним із членів команди господарників, які вирішили об'єднатися в цій політичній силі. Заклик до «компромісу» чітко не зрозумілого кого і з ким з'явився на бордах Тарути в останні півроку.

Хіти тижня. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе Украины на НАТО и ЕС", - політолог

неділя, 15 вересень 2019, 18:00

Адже з "тією стороною" потрібно налагоджувати діалог і добиватися миру, за який проголосували 73%. "Не удивлюсь, если завтра из Конституции будут изъяты положения о курсе на НАТО и ЕС, «чтобы не провоцировать ту сторону», - додав він.

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...