Хіти тижня. "Пекло для нього тільки починається, і чим може закінчитися - навіть думати страшно", - Сотник про Вострикова

Скоро жителя Кемерова Ігоря Вострикова перестануть упізнавати і співчувати йому, тому що кількість нещасних випадків у різних містах Росії буде тільки рости.

Фото: ЗМІРосійський журналіст і блогер Олександр Сотник закликав у Facebook залишити в спокої жителя Кемерова Ігоря Вострикова, котрий утратив унаслідок пожежі в торговому центрі "Зимняя вишня" всю сім’ю, але підтримав владу, повідомляють Патріоти України.

"Залиште в спокої хлопця. Скажімо так, його розум – дуже усереднений, а тут ще така люта трагедія на слабку голову. Зрозуміло, його потягло в різні сторони. І хочеться помститися, а кому? Сіпнувся, наговорив купу невиразних і суперечливих слів", – написав він.

Журналіст зазначив, що спочатку Востриков справедливо розкритикував президента РФ Володимира Путіна і губернатора Кемеровської області Амана Тулєєва. "Потім з'явилися вербувальники під виглядом психологів, а в такому стані вербанути людину – як пальцями клацнути. А вже вербувати вони вміють... І ось уже губернатор телефонує, застерігає, ось вже і Путін – "цар, і влада має бути сильною..." – пояснив він.

Сотник розповів, що співчуває Вострикову. "Мені його дуже шкода, тому що пекло для нього тільки починається, і чим може закінчитися – навіть думати страшно. Тому що потім, коли мине піна, перестануть упізнавати і співчувати на кожному кроці (бо потім будуть співчувати вже іншим таким самим Востриковим, кількість яких буде тільки рости в різних містах Росії і через схожі трагічні випадки), припинять телефонувати з адміністрацій і "передавати слова підтримки" – для нього настане нескінченна хвилина цілковитої самотності. Ні публічності, ні співчуття, нічого. І в цій порожнечі людина відчує себе приреченою", – наголосив він.

Блогер закликав не засуджувати Вострикова за його висловлювання. "Зробіть вибір залишитися людьми, не цькуйте його. Мінімум – відійдіть убік, максимум – не згадуйте бідолаху ніде. Це на сьогодні – найкраще з того, що кожен може для нього зробити", – підсумував Сотник.

Небезпечний натяк? На в’їзді до села, де мешкає Смолій, залишили труни й поховальні вінки (фото)

четвер, 9 липень 2020, 8:28

Невідомі залишили труни й поховальні вінки з квітами на в’їзді до села, де мешкає колишній голова НБУ Яків Смолій. Про це він повідомив у Twitter, передають Патріоти України. Своєю чергою, НБУ вважає це «спектаклем з поганим сценарієм» проти політики, ...

"Это будут самые грязные и страшные выборы в истории США и всего мира. Цена запредельна. На карте - все", - Пономарь

четвер, 9 липень 2020, 8:26

"Несколько ремарок по поводу речи Трампа на День независимости США. Это была крайне агрессивная и фактически фашистская речь. Трамп фактически объявил гражданскую войну либеральной Америке (через пару лет после программной статьи Путина о том, что запа...